Facebook Pixel Sportdog.gr | Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στη Euroleague με πολλά ειδικά στοιχήματα από το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ
Life
| 2017-11-10 11:46:00

Το ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής της Euroleague.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για τη μεγάλη αναμέτρηση των δύο ελληνικών ομάδων, που θα διεξαχθεί σήμερα (21:00) στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στον νικητή του πρώτου ημιχρόνου, της πρώτης, της δεύτερης και της τρίτης περιόδου, το τελικό αποτέλεσμα χωρίς παράταση, την περίοδο με τους περισσότερους πόντους, τον πρώτο σκόρερ, τον νικητή του αγώνα σε συνδυασμό με τον πρώτο σκόρερ, τη διαφορά και το σύνολο των πόντων, τα under/over πόντων των παικτών, τα τρίποντα κάθε ομάδας, τον πρώτο πόντο του αγώνα και της πρώτης περιόδου (ελεύθερη βολή, δίποντο ή τρίποντο), την ομάδα που θα σκοράρει πρώτη και τελευταία, τους παίκτες που θα σκοράρουν 10 ή περισσότερους πόντους, την ομάδα με το μεγαλύτερο σκορ σε περίοδο, τα ριμπάουντ, τις ασίστ, τα λάθη, τα κλεψίματα, τα κοψίματα και τα φάουλ.