Facebook Pixel "Πω πω λαό που έχουμε!"
| 2012-10-05 09:26:00

"Πω πω λαό που έχουμε!"

Έπαθε ...πλάκα με τον κόσμο του Ολυμπιακού ο Λεάντρο Γκρέκο.

"Το παιχνίδι μπορούμε να το ξεχωρίσουμε σε δύο μέρη. Στο πρώτο μέρος που ήμασταν πάρα πολύ καλοί, ειδικά με την ευκαιρία που χάσαμε με τον Μασάντο. Στο β' ημίχρονο δεν ξέρω το τι έφταιξε.

Σε αυτό το διάστημα δεν πήγαμε καλά. Δεχθήκαμε το δεύτερο γκολ και μετά δεν μπορέσαμε να επιστρέψουμε στο παιχνίδι. Ύστερα ήρθε και το άλλο τέρμα και έγινε το 3-1 στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Άρσεναλ", τόνισε αρχικά ο Λεάντρο Γκρέκο και ξεκαθάρισε πως θα πρέπει "να ξεχάσουμε τον αγώνα αυτόν. Θα πρέπει να επικεντρωθούμε στο επόμενο μας παιχνίδι. Η αρχή γίνεται με τον Αστέρα Τρίπολης".

Για την Ευρώπη τα δύο μεγάλα ματς είναι με τη Μονπελιέ: "Θα κάνουμε τα πάντα για τον κόσμο μας που ήταν καταπληκτικός. Χάναμε και δεν σταμάτησαν ούτε λεπτό να φωνάζουν για εμάς στη βροχή. Τους περιμένουμε να μας βοηθήσουν και στην συνέχεια".