4-4 Τρομερή εκτέλεση ο Χριστοδουλόπουλος
6-5 Το έχασε ο Οντουμάτζο, έστειλε την μπάλα πάνω από την εστία. Τέλος!

17-08-23 22:28

Τέλος αγώνα, ΠΕΝΑΛΤΙ!

17-08-23 22:27

17-08-23 22:25

115' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Μετά την εκτέλεση του Ματαρίτα, και πάλι ο Φαμπιάνο κυριάρχησε στον αέρα και έκανε την κεφαλιά από κοντά, σημαδεύοντας πάνω στον Μπούστσαν που απομάκρυνε.

17-08-23 22:21

113' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Χριστοδουλόπουλος βρήκε με πανέμορφη κάθετη τον Μενέντες, αλλά εκείνος δεν έκανε καλό κοντρόλ και τελείωμα μέσα από την περιοχή, στέλνοντας την μπάλα πάνω από το δοκάρι.

17-08-23 22:18

110' Κίτρινη κάρτα στον Αντριέφσκι για πάτημα στον Μοντόγια

17-08-23 22:16

106' Κόκκινη για τον Άρη! Ο Πάβισιτς έκανε δυνατό φάουλ στον χώρο της μεσαίας γραμμής, με τον διαιτητή να του δείχνει να τον αποβάλει!

105' Ο Πάρις στη θέση του Βάνατ

17-08-23 22:15

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο της παράτασης

17-08-23 22:13

Αν δεν μπει κάποιο τέρμα στο δεύτερο μέρος, το παιχνίδι θα οδηγηθεί στα πέναλτι

17-08-23 22:10

105' Τέλος πρώτου ημιχρόνου της παράτασης

17-08-23 22:06

99' Μακρινό σουτ του Ντίαντσουκ, η μπάλα αρκετά δίπλα από το δοκάρι του Χουτεσιώτη

17-08-23 22:02

98' Αδύναμη κεφαλιά του Φαμπιάνο μετά το κόρνερ του Ματαρίτα, μπλοκάρει ο Μπούστσταν

17-08-23 21:57

95' Σουτ του Χριστοδουλόπουλου εντός περιοχής, απλά πλάγια θέση, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

17-08-23 21:55

Σέντρα στην παράταση

17-08-23 21:53

Τέλος 90λεπτου, παράταση!

17-08-23 21:47

90'+4' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Μετά την εκτέλεση κόρνερ του Ματαρίτα, ο Μπούστσαν έκανε άστοχη έξοδο, ο Φαμπιάνο πήρε την κεφαλιά, αλλά δεν κατάφερε να την στείλει στα δίχτυα από κοντά.

17-08-23 21:45

89' Κίτρινη κάρτα στον Ματαρίτα για φάουλ στον Γιαρμολένκο.

17-08-23 21:42

85' Γκολ για τη Ντιναμό, 2-1 και όλα δείχνουν παράταση! Μετά από βαθύ γέμισμα, ο Καραβάεφ έκανε εξαιρετική κίνηση και με εξαιρετικό πλασέ εν κινήσει, νίκησε τον Χουτεσιώτη από πλάγια θέση

82' Χριστοδουλόπουλος και Ματαρίτα παίρνουν τις θέσεις των Μορόν και Πάλμα

17-08-23 21:40

82' Κίτρινη στον Πάλμα που αργεί να περάσει εκτός αγωνιστικού χώρου για να αντικατασταθεί

17-08-23 21:37

81' Ντιαλό αντί του Βολόσιν η αλλαγή για την Ντινάμο.

17-08-23 21:36

79' Νέα ευκαιρία για την Ντιναμό! Ο Μπουγιάλσκι έκανε το σουτ από τα όρια της περιοχής, με τον Χουτεσιώτη να διώχνει σε κόρνερ.

Ανέβασε ρυθμούς η Ντιναμό

17-08-23 21:34

78' Καλή στιγμή για την Ντιναμό. Μετά από λάθος του Ρουπ εκτός περιοχής, ο Γιαρμολένκο έκλεψε και σούταρε με το δεξί, με τον Χουτεσιώτη να μπλοκάρει.

17-08-23 21:33

76' Ο Άρης κρατάει εύκολα το 1-1 που του δίνει την πρόκριση, όμως θέλει προσοχή γιατί δεν μπορεί να κρατήσει την μπάλα!

75' Ο Πάβισιτς παίρνει τη θέση του Νταρίντα

73' Μακρινό σουτ του Νταρίντα, η μπάλα αρκετά δίπλα από το δοκάρι του Μπούστσαν.

17-08-23 21:30

72' Μπράζκο, Αντριέφσκι, Καραβάεφ αντί των Σίντορτσουκ, Τίμτσουκ και Ντούμπιντσακ.

17-08-23 21:23

67' Ωραία κάθετη του Σίντορτσουκ για τον Βολόσιν, βγαίνει και μαζεύει την μπάλα ο Χουτεσιώτης.

17-08-23 21:18

64' Νέο μακρινό σουτ του Σίντορτσουκ, αρκετά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Χουτεσιώτη.

17-08-23 21:17

59' Αλλαγές για τον Άρη. Μενέντες και Ρουπ στις θέσεις των Κάρλσον και Τζούρασεκ.

17-08-23 21:14

59' Μακρινό σουτ του Σίντορτσουκ, η μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι του Χουτεσιώτη.

17-08-23 21:03

53' Πρώτη καλή στιγμή για τον Άρη στο β' μέρος. Ο Κάρλσον έκανε ωραία ενέργεια και έδωσε καθυστερημένα στον Μορόν, ο οποίος όμως δεν έπιασε καλά το σουτ

17-08-23 21:00

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

17-08-23 20:57

17-08-23 20:47

17-08-23 20:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου, 1-1. Στο χειρότερο σημείο το γκολ που δέχθηκαν οι Θεσσαλονικείς

45+1' Γκολ για τη Ντιναμό και 1-1! Ο Σίντορτσουκ έκανε το βαθύ γέμισμα για τον Βολόσιν και εκείνος με μία πανέμορφη ψιλοκρεμαστή κεφαλιά, νίκησε τον Χουτεσιώτη για το 1-1!

17-08-23 20:41

45' Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Πάλμα πήρε την μπάλα από τον Μορόν στα αριστερά, πέρασε τον προσωπικό του αντίπαλο και σούταρε με το αριστερό, με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

17-08-23 20:40

Πλέον οι Κίτρινοι προηγούνται με δύο γκολ! Ακόμα και το 2-1 οδηγεί στην παράταση

17-08-23 20:39

39' Γκοοοοολ για τον Άρη!!! Γύρισμα στο δεύτερο δοκάρι, ο Πάλμα έκανε κάτι σαν σουτ και Τζούρασεκ από τη μικρή και ανενόχλητος σκόραρε για το 0-1!

17-08-23 20:33

17-08-23 20:32

32' Φάουλ πολλά μέτρα έξω από την περιοχή, εκτέλεσε απευθείας ο Πάλμα, η μπάλα πολύ πάνω από την εστία.

17-08-23 20:26

Πάρτι από τους 1500 φιλάθλους του Άρη στην εξέδρα, ζητούν ένα γκολ!

25' Νέα ευκαιρία για τον Άρη! Σουτ του Μορόν εκτός περιοχής στην αντεπίθεση, μπλοκάρει εύκολα ο πορτιέρε των γηπεδούχων

17-08-23 20:21

25' Πρώτη τελική για τον Άρη! Ο Κάρλσον απέφυγε δύο αντιπάλους του, συγκλίνοντας προς τον άξονα και έκανε το μακρινό σουτ, με την μπάλα να καταλήγει λίγο δίπλα από το δοκάρι.

Οι οπαδοί του Άρη φωνάζουν το όνομα του Άλκη Καμπανού, στο 19ο λεπτό της αναμέτρησης, θέλοντας να τιμήσουν τη μνήμη του.

17-08-23 20:07

20' Ο Άρης δεν έχει κατοχή, δεν μπορεί να κυκλοφορήσει μπάλα, δεν περνάει το κέντρο. Ωστόσο δεν δέχεται πλέον μεγάλη πίεση και κρατάει εύκολα το 0-0

8' Δέχεται πίεσε στα πρώτα λεπτά ο Άρης, πρέπει να αντέξει...

17-08-23 20:01

Το παιχνίδι μεταδίδεται από το Novasports 2, ωστόσο όλα τα σημαντικά βίντεο, θα τα δείτε στην οθόνη σας και από το Sportdog.gr!

17-08-23 20:00

1' Σέντρα στην αναμέτρηση

To γήπεδο δεν έχει πάρα πολύ κόσμο, λόγω και του ότι δεν διεξάγεται στην πρωτεύουσα της Ουκρανίας.

17-08-23 19:59

Οι περίπου 500 φίλοι του Άρη έχουν δημιουργήσει εντυπωσιακή ατμόσφαιρα σε ένα... μισο-άδειο γήπεδο!

17-08-23 19:58

Η ενδεκάδα της Ντιναμό Κιέβου: Ντιναμό Κιέβου (Μιρτσέα Λουτσέσκου, 4-4-1-1): Μπούτσαν - Τίμτσουκ, Ντίαντσουκ, Σιρότα, Ντούμπιντσακ - Γιαρμολένκο, Σίντορτσουκ, Σαπαρένκο, Βολόσιν - Μπουγιάλσκι - Βάνατ.

Στο γήπεδο οι δύο ομάδες, όλα έτοιμα για την σέντρα

17-08-23 19:46

Η ενδεκαδα του Άρη: Χουτεσιώτης, Μοντόγια, Φαμπιάνο, Οντουμπάτζιο, Φεράρι, Ζουλ, Τζούρασεκ, Νταρίντα, Κάρλσον. Πάλμα, Μορόν

17-08-23 19:27

Θυμίζουμε ότι στο πρώτο ματς είχε επικρατήσει ο Άρης με 1-0 με πέναλτι του Πάλμα.

17-08-23 19:26

Μαζί θα παρακολουθήσουμε τη ρεβάνς Ντιναμό Κιέβου - Άρης για τον 3ο προκριματικό γύρο του Conference League