Παρί Σεντ Ζερμέν - Ντόρτμουντ 2-0
Σαχτάρ Ντονέτσκ - Πόρτο 1-3
Φέγενορντ - Σέλτικ 2-0

19-09-23 23:53

90+4' Τρομερά πράγματα στη Ρώμη! Η Λάτσιο θα ισοφαρίσει την Ατλέτικο Μαδρίτης σε 1-1 με κεφαλιά του τερματοφύλακά της Προβεντέλ!

19-09-23 23:48

19-09-23 23:38

19-09-23 23:37

19-09-23 23:34

76' Γκολ για τη Φέγενορντ που με τον Γιάχαμπανκς κάνει το 2-0 κόντρα στη Σέλτικ!

19-09-23 23:33

19-09-23 23:32

73' Φοβερό γκολ, μετά από ατομική προσπάθεια, από τον Ρόδρι που κάνει το 3-1 στο παιχνίδι με τον Ερυθρό Αστέρα!

19-09-23 23:30

70' Ακυρώνεται γκολ της Φέγενορντ κόντρα στη Σέλτικ ως οφσάιντ! Παραμένει το 1-0! Με 9 παίκτες οι Κέλτες λόγω και αποβολής του Χολμ με απευθείας κόκκινη!

19-09-23 23:27

19-09-23 23:25

65' Αποκρούει πέναλτι του Παισάο ο Χαρτ κρατώντας το 1-0 της Φέγενορντ απέναντι στην Σέλτικ! Με 10 παίκτες οι Σκωτσέζοι μετά την αποβολή με δεύτερη κίτρινη του Λεγκέρμπιελκε

19-09-23 23:21

66' Ακόμα ένα γκολ για τη Μπαρτσελόνα που και πάλι με τον Ζοάο Φέλιξ κάνει το 5-0 κόντρα στην Αντβέρπ!

19-09-23 23:18

60' Γκολ για τη Σίτι! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Άλβαρεζ από πλάγια θέση με τον τερματοφύλακα του Αστέρα να κάνει τραγικό λάθος και την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα κάνοντας το 2-1!

58' Φανταστικό γκολ για την Παρί που μετά από πολύ ωραία συνεργασία Χακίμι και Βιτίνια ο πρώτος από κοντά θα κάνει το 2-0 απέναντι στην Ντόρτμουντ!

19-09-23 23:13

19-09-23 23:10

54' Γκολ για τη Μπαρτσελόνα! Ο Γκάβι με σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή θα κάνει το 4-0 στο ματς με την Αντβέρπ!

19-09-23 23:09

19-09-23 23:08

49' Γκολ για την Παρί με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Εμπαπέ κάνει το 1-0 απέναντι στην Ντόρτμουντ!

48' Πέναλτι για την Παρί!

19-09-23 23:05

47' Γκολ για την Μάντσεστερ Σίτι που με τον Άλβαρεζ που ισοφαρίζει τον Ερυθρό Αστέρα με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου!

19-09-23 23:02

46' Σέντρα στα δεύτερα ημίχρονα των παιχνιδιών

19-09-23 22:48

45+2' Γκολ για τον Ερυθρό Αστέρα που με τον Μπουκαρί σοκάρει την Μάντσεστερ Σίτι κάνοντας το 0-1, στην αντεπίθεση! Η φάση ελέγχθηκε για οφσάιντ, αλλά και μετά τη χρήση VAR μέτρησε κανονικά!

19-09-23 22:45

45+2' Γκολ για τη Φέγενορντ που με τον Στενγκς κάνει το 1-0 απέναντι στην Σέλτικ!

19-09-23 22:39

19-09-23 22:34

19-09-23 22:33

19-09-23 22:31

29' Γκολ για την Ατλέτικο Μαδρίτης! Μακρινό σουτ από τον Μπάριος, με την μπάλα να κοντράρει και να αλλάζει πορεία, με τον Προβεντέλ να μην μπορεί να αντιδράσει και να γίνεται το 0-1 στο παιχνίδι με τη Λάτσιο!

19-09-23 22:30

19-09-23 22:28

29' Κι άλλο γκολ για την Πόρτο που μετά από πάσα του Γκαλένο ο Ταρεμί θα κάνει το 1-3 στο παιχνίδι με την Σαχτάρ Ντόνετσκ!

19-09-23 22:26

25' Ευκαιρία να ανοίξει το σκορ η Σίτι κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα, αλλά η κεφαλιά του Χάαλαντ θα σταματήσει στο οριζόντιο δοκάρι!

19-09-23 22:23

23' Νέο γκολ για τη Μπαρτσελόνα! Μετά από σέντρα του Ραφίνια από τα αριστερά η μπάλα θα κοντράρει στο κορμί του Μπατάιγ και θα καταλήξει στα δίχτυα κάνοντας με αυτογκόλ το 3-0 για τους Μπλαουγκράνα!

19-09-23 22:22

19-09-23 22:21

19' Γκολ για την Μπαρτσελόνα που με τον Λεβαντόφσκι κάνει το 2-0 στο παιχνίδι με την Αντβέρπ!

19-09-23 22:20

19' Μεγάλη στιγμή για την Παρί με το σουτ του Βιτίνια να σταματάει στο δοκάρι του Κόμπελ!

19-09-23 22:15

15' Εκ νέου προβάδισμα για την Πόρτο! Αμέσως μετά την ισοφάριση των Ουκρανών και μετά από πολλά λάθη της άμυνάς τους ο Γκαλένο και πάλι με σουτ θα κάνει το 1-2!

19-09-23 22:14

13' Γκολ για τη Σαχτάρ Νόνέτσκ που με κεφαλιά του Κέλσι κάνει το 1-1 στο παιχνίδι με την Πόρτο!

19-09-23 22:09

11' Γκολ για την Μπαρτσελόνα! Ο Ζοάο Φέλιξ μετά από ωραία ομαδική προσπάθεια με σουτ θα κάνει το 1-0 κόντρα στην Αντβέρπ!

19-09-23 22:05

8' Γκολ για την Πόρτο που με πλασέ από κοντά του Γκαλένο κάνει το 0-1 απέναντι στην Σαχτάρ Ντονέτσκ!

19-09-23 22:02

19-09-23 22:01

Να σημειώσουμε εδώ ότι ο Λουίς Πάλμα ξεκίνησε βασικός στον αγώνα της Σέλτικ στο Ρότερνταμ κόντρα στη Φέγενορντ.

1' Ξεκίνησαν οι αναμετρήσεις της βραδιάς

19-09-23 21:44

Ενός λεπτού σιγή σε όλα τα γήπεδα για τους νεκρούς από τον σεισμό στο Μαρόκο και από τις πλημμύρες στη Λιβύη.

19-09-23 21:36

Στις δύο αναμετρήσεις που "άνοιξαν" τη βραδιά η Λειψία πέρασε με 1-3 από την έδρα της Γιούνγκ Μπόις, ενώ Μίλαν και Νιούκαστλ έμειναν στο 0-0.

19-09-23 19:41

Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να ξεκινήσουν στις 22:00 και θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια της Cosmote Sports.

19-09-23 19:40

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις αναμετρήσεις της πρώτης αγωνιστικής του φετινού Champions League.