Τέλος στους αγώνες της βραδιάς! Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Μπράγκα - Ουνιόν Βερολίνου 1-1
Ρεάλ Μαδρίτης - Νάπολί 4-2
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Σάλτσμπουργκ 0-0

29-11-23 23:47

90+4' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Χοσέλου κάνει το 4-2 στον αγώνα με την Νάπολι!

29-11-23 23:46

87' Γκολ της Άρσεναλ που με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ζορζίνιο κάνει το 6-0 στο ματς με την Λανς!

29-11-23 23:32

84' Απίστευτο γκολ του Πας που κάνει το 3-2 της Ρεάλ Μαδρίτης στο παιχνίδι κόντρα στη Νάπολι!

29-11-23 23:25

72' Επική επιστροφή την Ίντερ που με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σάντσες ισοφαρίζει σε 3-3 την Μπενφίκα!

29-11-23 23:18

29-11-23 23:13

58' Νέο γκολ για τη Ίντερ που με τον Φρατέζι κάνει το παιχνίδι κόντρα στη Μπενφίκα 3-2!

29-11-23 23:11

53' Μειώνει η Ίντερ με 3-1 κόντρα στη Μπενφίκα με γκολ του Αρναούτοβιτς!

29-11-23 23:09

51' Γκολ για την Μπράγκα που με τον Τζαλό κάνει το 1-1 στον αγώνα με την Ουνιόν Βερολίνου!

29-11-23 23:03

47' Φοβερό γκολ του Αγκισά που κάνει το 2-2 της Νάπολι στο παιχνίδι με τη Ρεάλ Μαδρίτης!

29-11-23 23:02

29-11-23 22:51

46' Σέντρα στα δεύτερα ημίχρονα της βραδιάς!

29-11-23 22:43

45+2' Γκολ και από τον Έντεγκαρντ που κάνει το 5-0 της Άρσεναλ στο παιχνίδι με την Λανς!

29-11-23 22:34

43' Γκολ για την Ουνιόν Βερολίνου που με τον Γκόσενς κάνει το 0-1 κόντρα στη Μπράγκα!

29-11-23 22:31

34' Χατ τρικ από τον Ζοάο Μάριο που κάνει το 3-0 στο παιχνίδι με την Ίντερ!

29-11-23 22:29

29-11-23 22:26

28' Συνεχίζεται το πάρτι στο Emirates με τον Μαρτινέλι να κάνει το 4-0 της Άρσεναλ κόντρα στην Λανς!

29-11-23 22:23

24' Νέο γκολ στο Λονδίνο, με τον Σάκα να βρίσκει δίχτυα και να κάνει το 3-0 της Άρσεναλ στον αγώνα με την Λανς!

22' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Μπέλιγχαμ κάνει την ανατροπή και προηγείται πλέον με 2-1 στο ματς με τη Νάπολι!

29-11-23 22:14

21' Γκολ του Γκαμπριέλ Ζεσούς που θα κάνει το 2-0 στον αγώνα με τη Λανς!

29-11-23 22:13

13' Γκολ για την Άρσεναλ που με τον Χάβερτζ κάνει το 1-0 κόντρα στη Λανς!

29-11-23 22:12

13' Δεύτερο γκολ του Ζοάο Μάριο που κάνει το 2-0 της Μπενφίκα στο παιχνίδι με την Ίντερ!

11' Απαντάει άμεσα η Ρεάλ Μαδρίτης που με καταπληκτικό γκολ του Ροντρίκγο κάνει το 1-1 στον αγώνα με την Νάπολι!

29-11-23 22:07

10' Γκολ για την Νάπολι που με τον Σιμεόνε κάνει το 0-1 στο ματς με την Ρεάλ Μαδρίτης!

29-11-23 22:01

6' Γκολ για τη Μπενφίκα με τον Ζοάο Μάριο, που κάνει το 1-0 στο ματς με την Ίντερ! Το τέρμα αρχικά ακυρώθηκε σαν οφσάιντ, αλλά μετά τη χρήση VAR μέτρησε κανονικά!

29-11-23 21:54

1' Σέντρα στις αναμετρήσεις της βραδιάς!

29-11-23 21:50

Στα δύο παιχνίδια που ολοκληρώθηκαν η Γαλατασαράι και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ήρθαν ισόπαλες με 3-3, αποτέλεσμα που αφήνει ανοιχτό το δεύτερο εισιτήριο πρόκρισης, ενώ την ίδια στιγμή η Αϊντχόφεν που βρέθηκε να χάνει με 2-0 στην έδρα της Σεβίλλης τελικά πήρε τη νίκη με 2-3 και παράλληλα βρίσκεται μια ανάσα από την πρόκριση στους "16" του Champions League.

29-11-23 19:37

Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να ξεκινήσουν στις 22:00 και θα μεταδοθούν από τα κανάλια της Cosmote Sports, ενώ το παιχνίδι της Ρεάλ Μαδρίτης με τη Νάπολι θα το δείξει και το MEGA.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αποψινών αναμετρήσεων για την πέμπτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του φετινού Champions League.