Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας τα ματς! Καλό σας βράδυ!

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπάγερν Μονάχου 0-1
Νάπολι - Μπράγκα 2-0
Ουνιόν Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης 2-3
Σάλτσμπουργκ - Μπενφίκα 1-3

12-12-23 23:51

90+3' Γκολ για την Μπενφίκα που με τον Καμπράλ κάνει το 1-3 κόντρα στην Σάλτσμπουργκ και αν μείνει αυτό το σκορ προκρίνεται στο Europa League!

12-12-23 23:47

89' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Θεμπάγιος κάνει το 2-3 στο ματς με την Ουνιόν Βερολίνου!

12-12-23 23:42

85' Γκολ για την Ουνιόν Βερολίνου που με τον Κραρ κάνει το 2-2 στον αγώνα με τη Ρεάλ Μαδρίτης!

12-12-23 23:37

12-12-23 23:34

12-12-23 23:31

73' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Χοσέλου κάνει το 1-2 στην έδρα της Ουνιόν!

12-12-23 23:27

71' Γκολ για τη Μπάγερν που με τον Κομάν κάνει το 0-1 στο ματς με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

12-12-23 23:23

12-12-23 23:21

61' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Χοσέλου κάνει το 1-1 κόντρα στην Ουνιόν Βερολίνου!

12-12-23 23:20

12-12-23 23:16

57' Μειώνει με τον Σούσιτς σε 1-2 η Σάλτσμπουργκ στον αγώνα με τη Μπενφίκα!

Με το σκορ αυτό η Κοπεγχάγη προκρίνεται στη φάση των 16 του Champions League

12-12-23 23:12

58' Γκολ για την Κοπεγχάγη που με τον Λέραγκερ κάνει το 1-0 κόντρα στη Γαλατασαράι!

12-12-23 23:07

12-12-23 23:06

12-12-23 23:04

12-12-23 22:50

46' Ξεκίνησαν τα δεύτερα ημίχρονα των αγώνων

12-12-23 22:48

45+2' Ο Ρούνο θα αποκρούσει την εκτέλεση πέναλτι του Μόντριτς και στη συνέχεια της φάσης μετά από λάθος του Αλάμπα, ο Βόλαντ θα κάνει το 1-0 της Ουνιόν κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης!

12-12-23 22:43

45+1' Γκολ για τη Μπενφίκα που με τον Ράφα Σίλβα κάνει το 0-2 στο παιχνίδι με την Σάλτσμουργκ!

12-12-23 22:38

12-12-23 22:35

12-12-23 22:33

34' Γκολ για τη Νάπολι που με τον Όσιμεν κάνει το 2-0 στο ματς με τη Μπράγκα

12-12-23 22:31

32' Γκολ για την Μπενφίκα που με απευθείας κόρνερ του Ντι Μαρία κάνει το 0-1  στην έδρα της Σάλτσμπουργκ!

12-12-23 22:27

12-12-23 22:20

12-12-23 22:15

12-12-23 22:11

12-12-23 22:10

9' Γκολ για τη Νάπολι που με αυτογκόλ του Σατσί κάνει το 1-0 στο ματς με την Μπράγκα!

12-12-23 22:01

12-12-23 21:43

1' Ξεκίνησαν οι αναμετρήσεις της βραδιάς!

12-12-23 20:12

Στα δύο παιχνίδια που ολοκληρώθηκαν πριν από λίγο Αϊντχόφεν και Άρσεναλ έμειναν στο 1-1, στην Ολλανδία, με τις δύο ομάδες να προκρίνονται στην επόμενη φάση του Champions League, ενώ στο άλλο η Λανς κέρδισε με 2-1 τη Σεβίλλη και θα συνεχίσει στο Europa League, αφήνοντας εκτός τους Ανδαλουσιάνους που είναι μάλιστα και οι κάτοχοι του τροπαίου.

12-12-23 20:09

Τα φώτα της δημοσιότητας "κλέβουν" τα παιχνίδια της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Μπάγερν Μονάχου και της Κοπεγχάγης με την Γαλατασαράι, με τους Κόκκινους Διαβόλους και την τουρκική ομάδα να παλεύουν για την πρόκριση.

Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να ξεκινήσουν στις 22:00 και θα μεταδοθούν από τα κανάλια της Cosmote Sports.

12-12-23 20:07

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων για την έκτη και τελευταία αγωνιστική των ομίλων του φετινού Champions League.