ΦΙΝΑΛΕ στα ματς, Ρεάλ - Λειψία 1-1, Σίτι - Κοπεγχάγη 3-1!

06-03-24 23:50

Και κάπου εδώ... σβήνει το όνειρο για τη Λειψία.

06-03-24 23:48

90+2' ΔΟΚΑΡΙ για τη Λειψία με τον Όλμο! Απίθανη ευκαιρία για τους Γερμανούς, δεν είναι δυνατόν...

06-03-24 23:46

4 λεπτά καθυστερήσεων για τη Ρεάλ!

06-03-24 23:40

89' Eυκαιρία του Ροδρίγο για το 2-1.

06-03-24 23:37

82' Κι άλλη ευκαιρία της Λειψίας με τον Όρμπαν!

''Επιστρατεύεται'' ξανά ο Λούνιν, η Ρεάλ πιέζεται ασφυκτικά!

06-03-24 23:35

06-03-24 23:34

O Aντσελότι πέρασε τον Μόντριτς αντί του Κρόος.

Κι ο Όλμο σουτάρει, όμως δεν βρίσκει εστία.

06-03-24 23:33

Απειλεί και ο Οπεντά, το μομέντουμ με τη Λειψία στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

06-03-24 23:32

06-03-24 23:30

74' Μπλόκαρε ο Λούνιν το σουτ του Σέσκο!

06-03-24 23:28

06-03-24 23:27

71' Μακρινό σουτ του Βαλβέρδε, πολύ έξω η μπάλα.

06-03-24 23:26

1 γκολ ψάχνει η Λειψία για την παράταση!

06-03-24 23:24

68' ΓΚΟΛ για τη Λειψία! 1-1 με τον Όρμπαν και έχουμε αγώνα ξανά στο Μπερναμπεόυ.

06-03-24 23:23

67' Καλή φάση για τη Λειψία, με τον Σίμονς να σουτάρει και τον Ρίντιγκερ να κάνει επιτυχημένο τάκλιν!

06-03-24 23:21

65' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! 1-0 ο Βινίσιους, ο οποίος σούταρε με τη μία έπειτα από πάσα - ''μαχαιριά'' του Μπέλινγκαμ.

06-03-24 23:18

63' Μεγάλη φάση για τη Ρεάλ, με τον Ροδρίγο να εκτελεί και τον Γκουλάσι να αποκρούει!

Βρίσκει χώρους η Ρεάλ Μαδρίτης, πλέον.

06-03-24 23:13

60' Eπιθετικό φάουλ για τη Ρεάλ, με τον Κρόος να σουτάρει και τον Γκουλάσι να αποκρούει εντυπωσιακά.

06-03-24 23:11

55' Ο Μάσα χαρίζει κόκκινη κάρτα στον Βινίσιους Τζούνιορ, ο οποίος χτύπησε εκτός φάσης παίκτη της Λειψίας αλλά το VAR δεν έχει τη διάθεση να παρέμβει!

06-03-24 23:10

06-03-24 23:08

06-03-24 23:05

50' Κίτρινη κάρτα στον Ράουμ, φάουλ σε καλή θέση για τη Ρεάλ.

06-03-24 23:03

48' Ο Οπεντά ξεπέρασε τον Λούνιν, ο Ουκρανός όμως διόρθωσε το αρχικό του λάθος να βγει τόσο εκτός περιοχής.

06-03-24 23:02

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στο Μπερναμπέου!

Ο Αντσελότι θα περάσει τον Ροδρίγο αντί του Καμαβινγκά πριν την εκκίνηση του δεύτερου μέρους.

06-03-24 22:53

Ξανά στον αγωνιστικό χώρο οι ομάδες σε Μαδρίτη και Μάντσεστερ.

06-03-24 22:51

06-03-24 22:49

Λήξη ημιχρόνου και στο Έτιχαντ, με το σκορ στο 3-1 για τη Σίτι που έχει ήδη προκριθεί στους 8!

45+3' ΓΚΟΛ για τη Σίτι! Φοβερό κοντρόλ του Χάαλαντ, σωστή εκτέλεση και 3-1 πριν το φινάλε του πρώτου μέρους για τους ''Πολίτες''.

06-03-24 22:48

06-03-24 22:47

Μείνετε στο Live για περισσότερα βίντεο και για το δεύτερο μέρος των παιχνιδιών.

06-03-24 22:43

Λήξη ημιχρόνου στη Μαδρίτη! 0-0 η Ρεάλ με τη Λειψία.

06-03-24 22:42

42' Τεράστια φάση του Οπεντά! Ο άσος της Λειψίας σούταρε, με την μπάλα να καταλήγει ελάχιστα έξω από την εστία της Ρεάλ.

06-03-24 22:38

41' Πολύ καλό σουτ του Τσάβι Σιμόνς, το έβγαλε ο Λούνιν.

06-03-24 22:34

Η Ρεάλ έχει ελέγξει το ρυθμό στον αγώνα, αλλά αδυνατεί να γίνει επικίνδυνη.

06-03-24 22:30

06-03-24 22:28

29' Γκολ για την Κοπεγχάγη! 2-1 οι Δανοί, οι οποίοι μειώνουν με τον Ελ Γιουνούσι μετά από εξαιρετική συνεργασία των φιλοξενούμενων.

06-03-24 22:26

Ισορροπημένο το ματς στη Μαδρίτη, με τη Λειψία να ψάχνει τέρμα ισοφάρισης του σκορ του πρώτου αγώνα.

06-03-24 22:24

06-03-24 22:21

06-03-24 22:16

20' Ο Σλάγκερ παίρνει κίτρινη κάρτα, στην προσπάθειά του να ανακόψει τον Βινίσιους.

06-03-24 22:13

16' Τεράστια φάση για τη Λειψία! Ο Οπεντά βγήκε στον ανοιχτό χώρο, σούταρε αλλά η προσπάθειά του κατέληξε άουτ και δεν μπόρεσε να σημαδέψει εστία.

06-03-24 22:12

Με κλειστή την οροφή για πρώτη φορά το Σαντιάγκο Μπερναμπέου σε παιχνίδι Champions League, με τη διοίκηση του συλλόγου να παίρνει την απόφαση αυτή ώστε να γίνει... κόλαση η ατμόσφαιρα!

06-03-24 22:11

Λήξασα υπόθεση η πρόκριση της Μάντσεστερ Σίτι, ανοιχτή παραμένει η πρόκριση στην Ισπανία.

06-03-24 22:07

9' ΓΚΟΛ για τη Μάντσεστερ Σίτι! 2-0 με τον Αλβάρες. Ο ίδιος εκτέλεσε κόρνερ, ο Ρόδρι σημάδεψε το δοκάρι και ο Αργεντινός άσος πήρε το ριμπάουντ και σούταρε, με τον Γκραμπάρα να χάνει την μπάλα από τα χέρια του.

06-03-24 22:05

5' ΓΚΟΛ για τη Μάντσεστερ Σίτι! 1-0 με γκολάρα του Ακάντζι, ο οποίος έκανε σουτάρα μετά από κόρνερ.

06-03-24 22:03

5' Κόρνερ για τη Λειψία, η οποία ψάχνει γρήγορο γκολ!

06-03-24 22:01

06-03-24 21:59

Σέντρα στα ματς!

06-03-24 21:58

Η Ρεάλ κλείνει 122 χρόνια ζωής απόψε και ο κόσμος στο γήπεδο έχει δημιουργήσει μια ασύλληπτη ατμόσφαιρα.

06-03-24 21:56

Ο ύμνος του Champions League ακούγεται σε Έτιχαντ και Μπερναμπέου!

06-03-24 21:50

Ετοιμάζονται να βγουν στο γήπεδο οι ομάδες.

06-03-24 21:49

10 λεπτά έμειναν για τη σέντρα στα ματς!

06-03-24 21:48

06-03-24 21:39

Ας δούμε και τις ενδεκάδες των ομάδων στα δύο ματς.

06-03-24 21:38

Προβάδισμα για ''Βασίλισσα'' και Πολίτες, με την πρώτη να έχει κερδίσει 1-0 στο πρώτο παιχνίδι και τους Άγγλους να έχουν επικρατήσει με 3-1.

Σπουδαίες αναμετρήσεις σήμερα, με τη Ρεάλ Μαδρίτης να υποδέχεται τη Λειψία και τη Μάντσεστερ Σίτι να παίζει απέναντι στην Κοπεγχάγη!

06-03-24 21:37

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε τα μεγάλα παιχνίδια του Champions League απόψε!