Άρης

10-03-24 22:55

ΤΕΛΟΣ: Τεράστια νίκη του Άρη με 1-0 μέσα στην Τούμπα!!!

10-03-24 22:54

96' Κίτρινη κάρτα στον Φεράρι

Τελευταία δευτερόλεπτα...

10-03-24 22:53

Αλλαγή για τον Άρη, Φεράρι στη θέση του Νταρίντα.

10-03-24 22:50

94' Ο Άρης έχει την μπάλα και κρατάει άνετα το σκορ

10-03-24 22:49

Αλλαγή για τον Άρη, Φετφατζίδης στη θέση του Σουλεϊμάνοφ

10-03-24 22:48

6 λεπτά οι καθυστερήσεις

10-03-24 22:46

90' Ο Άρης κρατάει πολύ εύκολα τη νίκη μέχρι τώρα...

10-03-24 22:45

88' Αδύναμο σου του Ανσαριφάρντ, μπλοκάρει εύκολα ο Κοτάρσκι

10-03-24 22:44

87' Πιέζει ο ΠΑΟΚ, αλλά οι παίκτες του κάνουν πολλά και εύκολα λάθη

85' Ωραία ενέργεια του Ζίβκλοβιτς, αδύναμο σουτ του Κωνσταντέλια, μπλόκαρε ο Κουέστα

10-03-24 22:40

81' Δοκάρι για τον Άρη, μετά από σουτ του Σουλεϊμάνοφ που κόντραρε στον Κουλιεράκη! Νωρίτερα, ο Κουέστα νίκησε τον Τζίμα σε τετ-α-τετ.

10-03-24 22:39

81' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Τζίμας από κοντά νικιέται από τον Κουέστα

10-03-24 22:38

78' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Οζντόεφ στη θέση του Μεϊτέ.

10-03-24 22:34

76' Αλλαγές για τον Άρη, Βέλεθ, Σαμόρα στις θέσεις των Ζουλ, Σαβέριο.

10-03-24 22:31

74' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με μια κεφαλιά του Μπάμπα μετά από κόρνερ του Τάισον να περνάει λίγο άουτ.

10-03-24 22:28

71' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ντεσπόντοφ και Τζίμας αντί των Γιόνι Ότο και Μπράντον.

10-03-24 22:25

70' ΣΟυτ του Ζίβκοβιτς άουτ.

10-03-24 22:24

66' Κίτρινη στον Ανσαριφάρντ για διαμαρτυρία.

10-03-24 22:23

64' Έξυπνη μπαλιά του Σβαμπ, δεν πρόλαβε ο Μπράντον την έξοδο του Κουέστα.

10-03-24 22:21

62' Ο Σουλεϊμάνοφ έκανε ατομική ενέργεια συγκλίνοντας από τα αριστερά, το πλασέ του αδύναμα στην αγκαλιά του Κοτάρσκι.

60' Κίτρινη κάρτα στον Σβαμπ, με το που μπήκε στο ματς έκανε επικίνδυνη προβολή.

10-03-24 22:18

59' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Κωνσταντέλιας και Σβαμπ αντικατέστησαν Μουργκ και Μάρκος Αντόνιο.

57' Ευκαιρία και για τον ΠΑΟΚ, διαγώνιο συρτό σουτ του Μουργκ, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

10-03-24 22:10

56' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, μετά από γρήγορη αντεπίθεση, ο Σαβέριο έκανε όμορφη ατομική ενέργεια αλλά άστοχο πλασέ.

10-03-24 22:04

48' Μακρινό σουτ του Κουλιεράκη, πολύ καλό, λίγο δίπλα από την εστία του Κουέστα.

10-03-24 21:37

42' Απογοητευτικό πλασέ του Μουργκ από μακριά.

10-03-24 21:31

36' Σουτ του Όττο άουτ.

10-03-24 21:30

31' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ

Ο Σαβέριο πάσαρε στον Μορόν, που έκανε μία περιστροφή και πλάσαρε με το δεξί τον Κοτάρσκι για το 0-1.

10-03-24 21:29

28' Ο Ζίβκοβιτς έκανε ένα σουτ από το ημικύκλιο, κόντραρε στον Ζουλ, στη συνέχεια της φάσης μια απειλητική σέντρα του Μπάμπα, κόντραρε και αυτή πριν περάσει κόρνερ.

10-03-24 21:25

Σούπα το ματς. Δεν υπάρχει φάση...

10-03-24 21:20

22' Δεν έχει καλό ρυθμό το ντέρμπι στην Τούμπα, με τον ΠΑΟΚ να έχει κατοχή κοντά στο 70%, αλλά να μην μπορεί να φτιάξει φάσεις κόντρα στον καλά κλεισμένο Άρη.

10-03-24 21:14

17' Ο Μουργκ μπήκε στη μεγάλη περιοχή του Άρη, αλλά η σέντρα-σουτ του κόντραρε στον Μπράμπετς.

10-03-24 21:12

Με δεμένο το κεφάλι του θα συνεχίσει το ματς ο Κουλιεράκης, συνέχεια στο ματς μετά τη μικρή διακοπή.

10-03-24 21:10

Ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε τον Ολυμπιακό στο 41', με γκολ του Μπακασέτα!

10-03-24 21:08

10' Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει την κατοχή και κυκλοφορεί την μπάλα, κόντρα σε έναν Άρη που αμύνεται μαζικά.

10-03-24 21:00

6' Πρώτη τελική στο ματς για τον ΠΑΟΚ, με τον Φαμπιάνο να μην απομακρύνει σωστά και με τον Ζίβκοβιτς να μπαίνει στη μεγάλη περιοχή του Άρη, σουτάροντας ψηλά άουτ.

Σέντρα στο ματς

10-03-24 20:12

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Άρη για την πρώτη αγωνιστική των πλέι οφ και οι ''ασπρόμαυροι'' θα έχουν ως βασικό τον Μάρκος Αντόνιο στην ενδεκάδα τους!

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου ξεκινάει με τον Κοτάρσκι κάτω από την εστία, τους Μπάμπα, Κουλιεράκη, Κεντζιόρα και Ότο στην άμυνα ενώ στη μεσαία γραμμή αρχίζουν οι Μεϊτέ και Μάρκος Αντόνιο. Τάισον, Μουργκ και Ζίβκοβιτς βρίσκονται πίσω από τον μοναδικό προωθημένο ο οποίος είναι ο Μπράντον Τόμας.