1:5

Ολυμπιακός

07-04-24 18:47

Τέλος της αναμέτρησης: 1-5

88' ΓΚΟΛ η Λαμία, μειώνει σε 1-5! Ο Τόσιτς μοίρασε στον Λέικ που σκόραρε με δυνατό σουτ.

07-04-24 18:44

07-04-24 18:41

85' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 0-5! Ο Ελ Αραμπί κυνηγάει ένα λάθος γύρισε με κεφαλιά στον τερματοφύλακα, με το σώμα του πανέξυπνα αποφεύγει τον αντίπαλο τερματοφύλακα και σκοράρει σε κενή εστία

81' ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 0-4! Σέντρα του Έσε από τα δεξιά, ο Κορνέζος βάζει το πόδι του, αλλάζει πορεία στην μπάλα που παίρνει ύψος και καταλήγει στα δίχτυα.

07-04-24 18:38

82' Γκολ ο Ολυμπιακός και 0-4!

07-04-24 18:37

79' Ο Μασούρας κυνηγάει μία βαθιά μπαλιά, μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ, όμως ο κίπερ της Λαμίας μπλοκάρει εύκολα

76' Κοντονίκος αντί Μαρτίνεθ για τη Λαμία

07-04-24 18:28

71' Ιμπόρα αντί Όρτα και Καμπράλ στη θέση του Μαρτίνς για τον Ολυμπιακό

68' Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Κάθετη του Γιόβετιτς για τον Ελ Αραμπί, αλλά του έβαλε την κόντρα ο Κορνέζος και παραχώρησε κόρνερ

65' Τόσιτς και Βασιλαντωνόπουλος στη θέση Τσιλούλη και Σιμόν

07-04-24 18:27

63' Απειλεί ο Ολυμπιακός! Οι Πειραιώτες έφυγαν στην κόντρα με τον Ζέλσον έπειτα από έξυπνη μπαλιά του Γιόβετιτς, αλλά έσωσε ο Κοσέλεφ

62' Μακρινό σουτ του Λέικ, μπλόκαρε με τη δεύτερη ο Τζολάκης.

07-04-24 18:20

07-04-24 18:19

60' Κίτρινη ο Σιμόν

07-04-24 18:11

58' Ελ Αραμπί αντί Ελ Κααμπί και Βέζο στη θέση του Ρέτσου.

07-04-24 18:09

50' Mεγάλη ευκαιρία της Λαμίας! O Τσιλούλης με ωραία προσπάθεια βρήκε τον Λέικ εντός περιοχής μόνο του, αυτός έκανε ένα πολύ δυνατό σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε ψηλά άουτ

07-04-24 18:05

Κίνι αντί Ροντινέι για τον Ολυμπιακό

Μάλτσι αντί Στάνκο και Τζανδάρης αντί Σλίβκα για τη Λαμία.

Αλλαγές για τις δύο ομάδες

07-04-24 18:03

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

07-04-24 17:49

07-04-24 17:48

Ημίχρονο στο ματς: Λαμία-Ολυμπιακός 0-3!

07-04-24 17:43

45+1' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 0-3! Ο Γιόβετιτς τρέχει και προλαβαίνει την μπάλα στα πλάγια εντός περιοχής, γυρίζει εκπληκτική την μπάλα και ο Ελ Κααμπί με κεφαλιά μπαίνει με την μπάλα στα δίχτυα

07-04-24 17:42

41 Ωραία κίνηση και σουτ του Μασούρα, αλλά η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

07-04-24 17:40

07-04-24 17:35

07-04-24 17:29

07-04-24 17:27

26' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 0-2! Ο Ελ Κααμπί ανέλαβε την εκτέλεση, σημάδεψε σωστά και σκόραρε

07-04-24 17:23

25' Πέναλτι για τον Ολυμπιακό! Η άμυνα της Λαμίας δεν διώχνει, ο Γιόβετιτς κλέβει και ο Τσιλούλης τον ανατρέπει στον βηματισμό του

07-04-24 17:16

22' ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 0-1! Ο Ρίτσαρντς γυρίζει ωραία την μπάλα μέσα στην περιοχή, ο Γιόβετιτς... ξαπλώνει τον αντίπαλό του με μία προσποίηση και με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

07-04-24 17:11

15' Ο Ολυμπιακός έχει την κατοχή και πιέζει στο μισό γήπεδο

07-04-24 17:09

10' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιοβετιτς έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο κίπερ της Λαμίας

07-04-24 17:07

7' Μακρινό σουτ του Λέικ, πάνω από την εστία του Τζολάκη

07-04-24 17:05

07-04-24 17:02

2' Σέντρα του Ροντινέι, κεφαλιά του Ελ Κααμπί, μπλόκαρε άνετα ο Κοσέλεφ

Οι 500 φίλοι του Ολυμπιακού έχουν δημιουργήσει εντυπωσιακή ατμόσφαιρα

Η Λαμία προέρχεται από την ήττα με 3-1 από τον ΠΑΟΚ, κάνοντας καλή εμφάνιση στην Τούμπα. Η ομάδα του Λεωνίδα Βόκολου παίζει για το πρεστίζ της και τις εμπειρίες.

07-04-24 17:01

Ο Ολυμπιακός προέρχεται από το 3-0 επί του Άρη, το οποίο συνδυάστηκε με καλή εμφάνιση. Ο στόχος αποτελεί μονόδρομο ώστε να παραμείνει ζωντανός για μία τον τίτλο, απέχοντας έξι βαθμούς από την κορυφή.

07-04-24 16:42

1' Σέντρα στην αναμέτρηση

07-04-24 16:40

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Τζολάκης, Ροντινέι, Ρέτσος, Άμπι, Ρίτσαρντς, Έσε, Όρτα, Μασούρας, Μαρτίνς, Γιόβετιτς, Ελ Κααμπί

Η ενδεκάδα της Λαμίας: Κοσέλεφ, Σαντάνα, Κορνέζος, Παπαδόπουλος, Σίντκλεϊ, Νούνιεζ, Στάνκο, Λέικ, Σλίβκα, Τσιλούλης, Μαρτίνεθ

07-04-24 16:39

Το παιχνίδι αρχίζει στις 17:00 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1

07-04-24 16:38

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Λαμία - Ολυμπιακός για την 4η αγωνιστική των Πλέι οφ της Super League