21-04-24 22:25

Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ!

Μπήκαμε στο τελευταίο λεπτό, η μπάλα στα πόδια του Ολυμπιακού

21-04-24 22:24

95' Δίνει μάχες έξω από την περιοχή του ΠΑΟΚ ο Ελ Κααμπι για να καθυστερήσει τον ΠΑΟΚ

90+4' Βέζο αντί Κίνι

94' Ο Ποντένσε ντριπλάρει όποιον βρει μπροστά του, αλλά τελικά χάνει την μπάλα στην περιοχή του ΠΑΟΚ

21-04-24 22:21

92' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 2-1! Ο Μάρκος Αντόνιο σκοράρει από κοντά μετά από ωραία επίθεση του ΠΑΟΚ κι ενώ η μπάλα κόντραρε στον Ρέτσο

21-04-24 22:20

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις, είμαστε στο 92'

21-04-24 22:19

90' Κίτρινη κάρτα στον Μπάμπα, για φάουλ σε πλάγια θέση

89' Ο Ολυμπιακός κρατάει άνετα και ψάχνει και τρίτο γκολ μετά τις αλλαγές!

21-04-24 22:14

85' Καρβάλιο αντί Όρτα και Ελ Κααμπί αντί Ναβάρο

21-04-24 22:12

84' Ωραίο σουτ του Όρτα έξω από την περιοχή, έπεσε και μπλόκαρε ο Κοτάρσκι

21-04-24 22:08

82' Ο ΠΑΟΚ ψάχνει τρόπο να αντιδράσει, όμως ο Ολυμπιακός για την ώρα κρατάει άνετα το 2-0 και ψάχνει την κόντρα

79' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Όττο αντί Σάστρε

78' Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Μασούρας αντί Μαρτίνς και Έσε αντί Τσικίνιο

21-04-24 22:07

78' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Κουλιεράκης παίρνει ολομόναχος την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

77' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μεγάλη επέμβαση Τζολάκη, σε μπαλιά του Μπάμπα που κόντραρε και άλλαξε πορεία.

21-04-24 22:05

75' Ταχύτατη αντεπίθεση του Ολυμπιακού όμως ο Μαρτίνς δεν κατάφερε να βρει τον Ποντένσε

21-04-24 22:00

74' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σβαμπ αντί Μεϊτέ

21-04-24 21:58

70' Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ποντένσε σουτάρει εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

21-04-24 21:54

68' Σούταρε έξω από την περιοχή ο Ποντένσε, πέρασε ψηλά άουτ η μπάλα

Κίτρινη και στον Ζίβκο Ζίβκοβιτς, στον πάγκο

21-04-24 21:51

63' Κίτρινη κάρτα στον Ζίβκοβιτς, για διαμαρτυρία

21-04-24 21:49

61' ΓΚολ για τον Ολυμπιακό και 2-0! Οι Πειραιώτες βγαίνουν ωραία στην επίθεση, ο Όρτα ανοίγει στον Ποντένσε, αυτός με κάθετη χτυπάει ξανά την πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ και ο Ζέλσον με ωραίο τελείωμα νικάει τον Κοτάρσκι

21-04-24 21:40

59' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Ντεσπόντοφ αντί Μουργκ και Σαμάτα αντί Μπράντον

50' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Εκτέλεση φάου του Τάισον, με πολλή δύναμη, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Τζολάκη

21-04-24 21:37

48' Λάθος ξανά από τους παίκτες του ΠΑΟΚ, ο Ναβάρο κλέβει και κάνει το σουτ εκτός περιοχής που φεύγει άουτ, ενώ δίπλα του ζητούσε την μπάλα ο Ποντένσε

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

21-04-24 21:20

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

21-04-24 21:19

Ο Ολυμπιακός των 8 αλλαγών πατάει καλύτερα, έχει βρει ένα γκολ και του έχουν ακυρωθεί σωστά άλλα δύο. Ο ΠΑΟΚ είναι προβληματικός, δεν κρατάει μπάλα, δεν απειλεί και κάνει πάρα πολλά λάθη ακόμα κι έξω από την περιοχή του!

21-04-24 21:16

45+3 Τέλος πρώτου ημιχρόνου

21-04-24 21:12

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους

21-04-24 21:08

Ο ΠΑΟΚ δεν είναι καθόλου καλός, κάνει πολλά κι εύκολα λάθη, ακόμα και στην κυκλοφορία της μπάλας στην άμυνά του!

21-04-24 21:05

35' Κίτρινη κάρτα στον Άμπι για φάουλ μετά από λάθος στην άμυνα του Ολυμπιακού

21-04-24 21:03

Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να αντιδράσεις μετά το σοκ του γκολ

21-04-24 21:01

21-04-24 20:58

29' Καλή στιγμή για το 2-0, η κεφαλιά του Ναβάρο πέρασε άουτ.

21-04-24 20:57

27' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 1-0! Ο Ποντένσε αναλαμβάνει την εκτέλεση, ο Κοτάρσκι αποκρούει, όμως στην επαναφορά ο Κίνι προλαβαίνει και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

21-04-24 20:56

Κίτρινη κάρτα στον Έλληνα στόπερ του ΠΑΟΚ

25' Πέναλτι για τον Ολυμπιακό! Ο Κουλιεράκης βάζει το χέρι στο μαρκάρισμα του Ναβάρο, ο Ισπανός πέφτει εντός περιοχής και ο διαιτητής δείχνει την άσπρη βούλα!

21-04-24 20:55

25' Ο ΠΑΟΚ με ένα φάουλ έφερε την μπάλα στην περιοχή του Τζολάκη, όμως ο κίνδυνος για τον Ολυμπιακό πέρασε εύκολα

21-04-24 20:41

15' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 1-0! Ο Τζολάκης βγάζει αμέσως στην κόντρα την ομάδα του και ο Ναβάρο που φεύγει ολομόναχος στην πλάτη την άμυνας του ΠΑΟΚ σκοράρει

21-04-24 20:36

10' Ο Ναβάρο φεύγει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ και σκοράρει, αλλά είναι καθαρά σε θέση οφσάιντ

21-04-24 20:31

5' Εξαιρετικός ρυθμός στα πρώτα λεπτά, προσπαθεί και πιέζει ψηλά ο ΠΑΟΚ

21-04-24 20:30

1΄Σέντρα στην αναμέτρηση!

21-04-24 20:29

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

21-04-24 20:19

Στη βαθμολογία, ο Παναθηναϊκός είναι προσωρινά 1ος με 71 βαθμούς, η ΑΕΚ (χάνει αυτή την ώρα με 1-0 από τον Άρη) έχει 69, ενώ ο ΠΑΟΚ μετρά 67 πόντους και ο Ολυμπιακός 63. Αμφότεροι οι αποψινοί αντίπαλοι έχουν από ένα ματς λιγότερο

21-04-24 20:09

Σε 75 αναμετρήσεις ο Ολυμπιακός έχει 48 νίκες, 13 νίκες ο ΠΑΟΚ και 9 ματς έχουν λήξει ισόπαλα

Η διάταξη του ΠΑΟΚ

21-04-24 20:08

Η διάταξη του Ολυμπιακού

21-04-24 20:07

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Σάστρε, Κεντζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Οζντόεφ, Μεϊτέ, Α. Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Τάισον, Τόμας

Στον πάγκο: Z. Zίβκοβιτς, Γιόνι, Βιεϊρίνια, Μιχαηλίδης, Τσιγγάρας, Σβαμπ, Μ. Αντόνιο, Ντεσπόντοφ, Σαμάτα

21-04-24 20:04

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Τζολάκης, Ρίτσαρντς, Αμπι, Ρέτσος, Κίνι, Όρτα, Ιμπόρα, Τσικίνιο - Ποντένσε, Μαρτίνς, Ναβάρο

Στον πάγκο: Πασχαλάκης, Ορτέγκα, Ελ Κααμπί, Ελ Αραμπί, Βέζο, Μασούρας, Καρβάλιο, Γιόβετιτς, Έσε

21-04-24 20:02

Το παιχνίδι αρχίζει στις 20:30 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ντέρμπι Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ για την 6η αγωνιστική στα Πλέι οφ της Super League

21-04-24 19:58