Facebook Pixel Έτσι, ξαναβάφτηκε ερυθρόλευκο! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2011-05-15 22:25:00

Έτσι, ξαναβάφτηκε ερυθρόλευκο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέχρι το τελευταίο λεπτό κράτησε η μάχη για την κατάκτηση της κούπας μεταξύ του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού! Στο τέλος οι παίκτες του Ίβκοβιτς βγήκαν κερδισμένοι! Δείτε το βίντεο του τελευταίου λεπτού!

Ο Ολυμπιακός προηγείται 68-65, ο Παναθηναϊκός είναι στην επίθεση αλλά χάνει την ευκαιρία να ισοφαρίσει με το σουτ τριών πόντων του Νίκολας και στην αντεπίθεση ο Μπορούσης κερδίζει φάουλ και δύο ελεύθερες βολές.

Ο σέντερ του Ολυμπιακού ευστόχησε και στις δύο για το 70-65 και κάπου εκεί το παιχνίδι είχε κριθεί υπέρ των «ερυθρόλευκων». Στα τελευταία δευτερόλεπτα που απέμειναν απλά διαμορφώθηκε το τελικό σκορ 74-68 υπέρ της ομάδας του Πειραιά.