Facebook Pixel Φράιμπουργκ - Ολυμπιακός: Τραγικός Ολυμπιακός, 4-0 στο ημίχρονο - Δεν υπάρχει στο γήπεδο - Γιούχα στην εξέδρα! Vid)
| 2023-11-30 20:36:00

Σε... εφιάλτη μετατρέπεται ο αγώνας των Ερυθρόλευκων στην Γερμανία καθώς η Φράιμπουργκ πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο βρίσκει άλλες δύο φορές δίχτυα.

Φράιμπουργκ - Ολυμπιακός: Νέο διπλό... χτύπημα από τη γερμανική ομάδα που πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου θα πετύχει ακόμα δύο τέρματα κάνοντας το σκορ 4-0, με τον Γκρέγκοριτς αρχικά στο 36' αμαρκάριστος ανάμεσα στα στόπερ θα σημειώσει χατ τρίκ, ενώ στο 42' ο Σιλντίγια μετά από εξαιρετική συνεργασία θα βρεθεί μόνος του στην περιοχή και θα βάλει το τέταρτο γκολ.

Μάλιστα μετά το τέταρτο τέρμα της γερμανικής ομάδας ακούστηκαν αποδοκιμασίες από τον κόσμο των Ερυθρόλευκων που βρίσκονται στην Γερμανία, αφού οι εικόνα του συνόλου του Ντιέγκο Μαρτίνεθ είναι πάρα πολύ κακή και η αμυντική λειτουργεία δείχνει να μην μπορεί να λειτουργήσει σε κανένα σημείο του πρώτου 45λέπτου.