Facebook Pixel ΑΕΚ - Άρης: Γι’ αυτό άργησε να βγει 10 λεπτά στο ημίχρονο
| 2024-04-22 01:00:00

"Γι’ αυτό άργησε να βγει 10 λεπτά στο ημίχρονο με την ΑΕΚ ο Άρης"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τεράστιο θέμα δημιουργήθηκε με την καθυστέρηση στην ανάπαυλα της αναμέτρησης, με το σκορ στο 1-0!

Με μεγάλη καθυστέρηση ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης ανάμεσα στον Άρη και την ΑΕΚ κι ενώ το σκορ μέχρι τότε ήταν 1-0 υπέρ των γηπεδούχων.

Σύμφωνα με όσα «βγάζουν» από την ομάδα, αλλά και όπως είπε και ο Άκης Μάντζιος, αυτό έγινε γιατί δυο παίκτες είχαν ενοχλήσεις. Aυτοί ήταν οι Νταρίντα και Ρόουζ κι έτσι, υπήρχε αναμονή για να φανεί σε τι κατάσταση είναι, με αποτέλεσμα να υπάρξει καθυστέρηση 10  λεπτών πριν αρχίσει το δεύτερο 45λεπτο.

Αυτή είναι η επίσημη απάντηση από τον Άρη, αν και δεν συμβαίνει συχνά στα παιχνίδια ο διαιτητής να περιμένει τον προπονητή να αποφασίσει για το αν θα κάνει αλλαγές ή όχι!

*** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Επίθεση Άρη σε Κούγια και Ολυμπιακό: "Γραφικέ δικηγοράκο, θα αντέξετε;"