Facebook Pixel Έσπρωξε την αντίπαλό της στον τερματισμό και αποκλείστηκε! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2016-08-15 19:30:00

Έσπρωξε την αντίπαλό της στον τερματισμό και αποκλείστηκε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτη ανοησία από την Γαλλίδα, Ορελί Μουγιέ, η οποία... πέταξε στα σκουπίδια την προσπάθειά της και έχασε το χάλκινο μετάλλιο λόγω αντιαθλητικής συμπεριφοράς πάνω στον τερματισμό!

Κολυμπούσε για σχεδόν ώρες και τελικά όλα πήγαν στράφι για μια ανοησία της στιγμής!

Η Γαλλίδα, Ορελί Μουγιέ, δεν ήταν ικανοποιημένη με την τρίτη θέση στα 10 χιλιόμετρα ανοικτής θαλάσσης με αποτέλεσμα να... καβαλήσει την Ιταλίδα, Ρακέλε Μπρούνι, στα τελευταία 2-3 μέτρα της κούρσας και να τερματίσει δεύτερη.

Ωστόσο, όπως ήταν λογικό, η ενέργειά αυτή δεν της βγήκε σε καλό αφού οι κριτές την απέκλεισαν για αντιαθλητική συμπεριφορά!

Άλλωστε, αυτός ήταν ο λόγος που η Κέλλυ Αραούζου ανέβηκε μια θέση και κατετάγη 11η αντί για 12η στο ίδιο αγώνισμα.