Facebook Pixel «Η ζωή είναι παιχνίδι!»
| 2011-02-25 17:01:00

«Η ζωή είναι παιχνίδι!»

Μπορεί ο απόηχος της προηγούμενης αγωνιστικής να ηχεί ακόμα στ' αυτιά όλων, όμως το πρωτάθλημα συνεχίζεται και οι ομάδες, κάθε μια με τον στόχο της, παλεύουν για τη νίκη.

Η bet-at-home.com συνεχίζει να θυμίζει ότι "η ζωή είναι παιχνίδι" και να σας καλεί να παίξετε. Ο πρωτοπόρος Ολυμπιακός δοκιμάζεται στη Νέα Σμύρνη από τον Πανιώνιο που εξακολουθεί να συλλέγει βαθμούς για να εξασφαλίσει την παραμονή του. Οι "ερυθρόλευκοι" έχουν βάλει στόχο να κάνουν νίκες ως το τέλος ("παίζει" και το σερί), οι "κυανέρυθροι" χρειάζονται βαθμούς.
Η bet-at-home.com δίνει 4,75 για τη νίκη του Πανιωνίου, 3,20 για την ισοπαλία και 1,75 για τη νίκη του Ολυμπιακού. Αν αναζητήσετε το Πλεονέκτημα / handicap (1:00) οι τρεις επιλογές είναι: 1,85 ο "άσος", 3,40 το "Χ" και 3,05 το "διπλό".

Ο Παναθηναϊκός με πάρα πολύ κόσμο στο πλευρό του, συναντά τον Ατρόμητο κι έχει κι αυτός στόχο το απόλυτο ως το τέλος της χρονιάς. Δύσκολη η αποστολή (και λόγω ειδικών αγωνιστικών συνθηκών για την ομάδα του Περιστερίου), γι' αυτό και η bet-at-home.com αποδίδει 1,30 για τη νίκη των γηπεδούχων, 4,70 για την ισοπαλία και 9,00 για νίκη των φιλοξενούμενων. Όσο για τις… ιδιαίτερες επιλογές, το ημίχρονο/τελικό 2/1 πολλαπλασιάζει επί 14,00 το ποντάρισμά σας, ενώ το 1/2 αποδίδει 26,00.
Ο Εργοτέλης είναι αξιόμαχη ομάδα και η ΑΕΚ δεν… αντέχει άλλες απώλειες βαθμών. Εξ ορισμού δύσκολο παιχνίδι, το οποίο η bet-at-home.com έχει αξιολογήσει με 3,20 τον "άσο" 3,00 το "Χ" και 2,25 το "διπλό". Αν επιθυμείτε να παίξετε Under / Over (2,5), τότε το "1" δίνει 1,60 και το "2" αποδίδει 2,10.

Η Λάρισα με ορατό δια γυμνού οφθαλμού το φάσμα του υποβιβασμού, υποδέχεται τον Ευρωπαίο (αλλά κουρασμένο) Άρη, που ψάχνει τρόπο για να μπει στα πλέι οφ. Η bet-at-home.com δίνει απόδοση 2,25 για το "1", 3,20 για το "Χ", που ίσως δεν βολεύει κανέναν, και 3,00 για το "2". Αν θέλετε μεγαλύτερο ρίσκο (άρα και μεγαλύτερα κέρδη), το 2/1 και το 1/2 ημίχρονο/τελικό δίνουν 20,00.

Ο ΠΑΟΚ μόνο εύκολο έργο δεν θα έχει απέναντι στην αξιόμαχη Καβάλα, κι αυτό το δείχνουν και οι αποδόσεις της bet-at-home.com, που "πληρώνει" με 1,65 τη νίκη του "δικεφάλου", 3,40 την ισοπαλία και 2,15 τη νίκη των φιλοξενούμενων. Επίσης, το ημίχρονο/τελικό 2/1 δίνει 16,00 και το 1/2 δίνει 24,00.

Περισσότερες επιλογές στο επίσημο site της bet-at-home.com.