Facebook Pixel Πανιώνιος-Βέροια 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2013-01-13 19:57:00

Πανιώνιος-Βέροια 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Η Βέροια ισοφαρίζει με τον Κόστλι στο 90'. Ο Πανιώνιος που παίζει με 10' από το 79' είχε προηγηθεί με τον  Καμπάνταη (57') ανοίγει το σκορ για τον Πανιώνιο στο 57'. Παρακολουθείστε ζωντανά, λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη του αγώνα της Νέας Σμύρνης.

93' ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

90' Γκολ για τη Βέροια: Ο Κόστλι με κεφαλιά φέρνει το ματς στα ίσια...

79' Κόκκινη για τον Ντούνη με δεύτερη κίτρινη κάρτα για χέρι. Με 10 ο Πανιώνιος.

73' Ευκαιρία για τη Βέροια: Ο Ιωάννου έκανε το γύρισμα, όμως ο Μαργκάν μόνος από το ύψος του πέναλτι έπιασε... αέρα

57' Γκολ για τον Πανιώνιο: Ύστερα από σουτ του Μενδρινού, ο Αραβίδης γύρισε με το κεφάλι στον Καμπάνταη ο οποίος από κοντά άνοιξε το σκορ. 1-0.

46' Έναρξη δευτέρου μέρους.

45' Λήξη ημιχρόνου.

24' Ευκαιρία για τη Βέροια. Ο Περιστερίδης δεν μπλόκαρε σταθερά την μπάλα, ο Κάλι έγινε αποδέκτης της, σούταρε, αλλά έφυγε ψηλά άουτ.

23' Κεφαλιά του Καμπάνταη άουτ.

7'! Ο Ιωάννου έκανε το σουτ, όμως ο Τόσκας έβαλε την τελευταία στιγμή την κόντρα.

1' Ξεκίνησε το ματς.

Πανιώνιος (Δημήτρης Ελευθερόπουλος): Περιστερίδης, Ρόκας, Αυλωνίτης, Τόσκας, Κούρντι, Ανδράλας, Σάμαρης, Μενδρινός, Ντούνης, Αραβίδης, Καμπάνταης

Βέροια (Δημήτρης Καλαϊτζίδης): Λόπες, Γεωργιάδης, Αμαραντίδης, Καλί, Ορέστες, Γερωργέας, Καλογέρης, Πέρες, Μπαργκάν, Ολαϊτάν, Ιωάννου