Facebook Pixel 1-2 ο Ατρόμητος, 1-0 χάνει ο Αστέρας (LIVE)
| 2014-07-31 23:22:00

1-2 ο Ατρόμητος, 1-0 χάνει ο Αστέρας (LIVE)

Ο Ατρόμητος προηγείται με 2-1 της Σαράγεβο, ενώ ο Αστέρας ηττάται με 1-0 στο Μάιντς! Live από το sportdog η εξέλιξη των αναμετρήσεων Μάιντς-Αστέρας Τρίπολης και Σαράγεβο-Ατρόμητος.

Μάιντς-Αστέρας Τρίπολης

90+4' Λήξη του παιχνιδιού

81' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κιτόκο στην θέση του Μπαντιμπανγκά

77' Αλλαγή για τη Μάιντς. Ο Ζίμλινγκ αντί του Κου

73' Κεφαλιά του Γκοϊάν άουτ

72' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τσοκάνης αντί του Μουνάφο

70' Αλλαγή για την Μάιντς. Ο Ντίαζ στην θέση του Παρκ

64' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σανκαρέ αντί του Ρόλε

61' Αλλαγή για την Μάιντς. Ο Μπροζίνσκι αντί του Μπαουμγκάρτλινγκερ

52' Σουτ του Μάλι, διώχνει σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος

50' Ευκαιρία για την Μάιντς. Ο Χάρα έβγαλε τη σέντρα από δεξιά, ο Γκοϊάν δεν απομάκρυνε σωστά και ο Μάλι σούταρε άουτ από κοντά

47' Απίστευτη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μπαντιμπανγκά έκανε την σέντρα από δεξιά, αλλά ο Ντε Μπλάσις φάτσα με το τέρμα έστειλε την μπάλα άουτ...

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+1' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

45' Γκολ για την Μάιντς! Ο Κου τροφοδότησε με κεφαλιά τον Οκαζάκι, ο οποίος με προβολή άνοιξε από κοντά το σκορ για τη Μάιντς

40' Δοκάρι για τον Αστέρα! Πολύ δυνατό σουτ από τον Μάσα έξω από την περιοχή, με την μπάλα να τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

36' Ο Ντε Μπλάσις πήρε ωραία την μπάλα, έβγαλε για τον Ρόλε, αυτός με κεφαλιά τροφοδότησε τον Μάσα, που με νέα κεφαλιά έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Κάριους

32' Σουτ του Μπαντιμπανγκά. Η μπάλα κοντράρει στα σώματα και βγαίνει κόρνερ

30' Ο Ντε Μπλάσις έκανε την ωραία ενέργεια από δεξιά, αλλά το γύρισμά του κόπηκε από τον Μπελ

17' Ωραία ενέργεια από τον Μπαντιμπανγκά, που έβγαλε και τη σέντρα από δεξιά, όμως η μπάλα πέρασε από τον Ντε Μπλάσις

6' Κεφαλιά του Μπάουμγκαρτλινγκερ φεύγει ψηλά άουτ

1' Έναρξη αγώνα

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

Μάιντς: Κάριους, Χάρα, Νοβέσκι, Γκάις, Μπελ, Παρκ Γιο Χο, Μόριτς, Μάλι, Κου, Μπάουμγκαρτλινγκερ, Οκαζάκι.

Αστέρας Τρίπολης: Θεοδωρόπουλος, Λούι, Παντελιάδης, Γκοϊάν, Ζησόπουλος, Μουνάφο, Κουρμπέλης, Ρόλε, Μπαντιμπανγκά, Μάσα, Ντε Μπλάσις.

Σαράγεβο-Ατρόμητος

90+5' Λήξη του παιχνιδιού

90+2' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάλλας μπαίνει στον αγώνα αντί του Δημούτσου

88' Ο Στόιτσεφ βρήκε τον χώρο και σούταρε λίγο άουτ. Η τρίτη αλλαγή για την Σαράγεβο είναι ο Κοβάσεβιτς

86' Σουτ του Τάτου, λίγο άουτ

82' Αλλαγή για την Σαράγεβο. Πούριτς αντί Όκιτς στο ματς

75' Γκολ ο Ατρόμητος!! Ο Νάστος με εξαιρετικό πλασέ κάνει το 2-1 για τον Ατρόμητο!

73' Αλλαγή για την Σαράγεβο. Ο Μπιλμπίγια έξω, μέσα ο Ντουλίγεβιτς

69' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Φάμπιο στην θέση του Μπρίτο

64' Σουτ του Πουζίγκατσα, μπλοκάρει ο Τσέναμο

61' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στην θέση του Ναπολεόνι ο Τάτος

45+2' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

38' Κεφαλιά του Ταυλαρίδη που μπλοκάρεται

37' Σουτ από τον Ναπολεόνι άουτ

26' Γκολ για την Σαράγεβο! Ο Πουζίγκατσα έκανε ένα δυνατό και ευθύβολο σουτ. Η μπάλα κόντραρε σε 2 σώματα, άλλαξε πορεία, πήγε στο δοκάρι και μετά στα δίχτυα!

22' Ο Στόιτσεφ έκανε το σουτ που βρίσκει κόντρες και περνάει έξω

11' Γκολ για τον Ατρόμητο!! Μετά από κόρνερ του Πίτου Γκαρσία ο Φυτανίδης νικάει τον αντίπαλο γκολκίπερ που έκανε μία κάκιστη έξοδο για να κάνει το 0-1 για την ομάδα του.

6' Σουτ του Πουζίγκατσα. Η μπάλα αναπηδάει στο χορτάρι με τον Τσενάμο να πέφτει σωστά και να βγάζει την μπάλα εκτός

Σαράγεβο: Μπάντοβιτς, Μπάριτς, Τατομίροβιτς, Ντούποβατς, Στόιτσεβ, Τσίμιροτ, Πουζίγκατσα, Όκιτς, Βελκόσκι, Ράντοβατς, Μπίλμπια

Ατρόμητος: Τσέναμο, Φυτανίδης, Ταυλαρίδης, Γιαννούλης, Λαζαρίδης, Νάστος, Δημούτσος, Πίτου Γκαρσία, Μπρίτο, Καραμάνος και Ναπολεόνι.