Facebook Pixel Ιδού τι έκανε ο Τσόρι στην αλλαγή! (ΦΩΤΟ)
| 2014-12-10 01:45:00

Ιδού τι έκανε ο Τσόρι στην αλλαγή! (ΦΩΤΟ)

Όλο το γήπεδο ήταν όρθιο και αποθέωνε τον Αργεντινό στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης του Ολυμπιακού με τη Μάλμε, όμως αυτός είχε αλλού το μυαλό του...

Ο Τσόρι Ντομίνγκες ήταν ο κορυφαίος του γηπέδου στη μεγάλη νίκη του Ολυμπιακού με 4-2 κόντρα στη Μάλμε, η οποία και του χάρισε την πρόκριση στο Γιουρόπα Λιγκ, όμως τη στιγμής της αλλαγής του στο 87' και ενώ το σκορ ήταν 3-2, συνέβη κάτι πολύ περίεργο...

Ο Αργεντινός κατευθυνόμενος προς τον πάγκο και ενώ η υπόθεση πρόκριση είχε... τελειώσει, αφού η Μάλμε ήθελε δύο γκολ για να περάσει, δέχθηκε την αναίτια επίθεση από τον πάγκο των Σουηδών, οι οποίοι μάλλον δεν είχαν δει σε ποιο λεπτό βρισκόμασταν. Δεν εξηγείται αλλιώς. Δεν γίνεται να ζητάς από τον αντίπαλο να... τρέξει να βγει εκτός αγωνιστικού χώρου, ελπίζοντας πως εσύ θα καταφέρεις να πετύχεις δύο γκολ στα τελευταία πέντε λεπτά.

Ενώ λοιπόν η κερκίδα αποθέωνε τον Τσόρι που είχε κάνει ΜΑΤΣΑΡΑ, ο πάγκος της Μάλμε τον έκραζε. Δεν ήθελε λοιπόν πολύ ο Ντομίνγκες να... τρελαθεί. Τι έκανε; Γύρισε προς το μέρος τους φανερά εκνευρισμένος και τους ζήτησε βάζοντας το χέρι του μπροστά στο στόμα, να το... βουλώσουν!