Facebook Pixel Φοβερό ξέσπασμα Μπεν – Γιατί "τρελάθηκε" (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-08-17 00:45:00

Φοβερό ξέσπασμα Μπεν – Γιατί "τρελάθηκε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο επιθετικός του Ολυμπιακού δεν κρατιόταν με τίποτα μετά το φινάλε με τη Ριέκα. Τι έγινε;

Την ευκαιρία να «καθαρίσει» από απόψε την πρόκριση στους oμίλους του Τσάμπιονς Λιγκ ο Ολυμπιακός, ο οποίος παρότι ισοφάρισε στο 93ο λεπτό, θα μπορούσε στην επόμενη φάση να κάνει και το 3-1.

Συγκεκριμένα, στο 94ο λεπτό, ουσιαστικά στην τελευταία φάση της αναμέτρησης, οι Πειραιώτες διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι, ωστόσο ο διαιτητής δεν υπέδειξε την παράβαση.

Ο Κούτρης έβγαλε τη σέντρα, ο αμυντικός κρατάει φανερά τον Μπεν, όμως ο ρέφερι κρίνει ότι δεν υπάρχει παράβαση και αφήνει το παιχνίδι να συνεχιστεί, κάνοντας έξαλλο τον επιθετικό των πρωταθλητών.