Facebook Pixel Το βίντεο "καίει" τον Κυριάκο Παπαδόπουλο...
| 2017-08-27 12:32:00

Το βίντεο "καίει" τον Κυριάκο Παπαδόπουλο...

Ο Έλληνας στόπερ και αρχηγός του Αμβούργου έχει προσφέρει τα μέγιστα στο πολύ καλό ξεκίνημα της ομάδας στην Bundesliga, υπέπεσε όμως σε ένα πολύ μεγάλο σφάλμα στο ματς με την Κολωνία...

Στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων η Κολωνία μείωσε σε 1-2 με τον Σόρενσεν και στη φάση του τέρματος των γηπεδούχων ο Κυριάκος Παπαδόπουλος προφασίστηκε χτύπημα από τον Κόρδομπα, το οποίο όμως συνέβη μόνο στη... φαντασία του!

Ο Έλληνας στόπερ του Αμβούργου έπεσε σφαδάζοντας στον αγωνιστικό χώρο, τη στιγμή που ο Κόρδομπα κατευθυνόταν με την μπάλα προς τη σέντρα, κι ενώ ο διαιτητής είχε στραμμένη την πλάτη του στο περιστατικό.

Με τη χρήση του βίντεο αποδείχθηκε ότι ο Παπαδόπουλος όχι απλά δεν είχε χτυπηθεί από τον αντίπαλό του, αλλά πραγματοποίησε ένα.... θέατρο άνευ προηγουμένου...