Facebook Pixel Γκολ ο Μεντούγιανιν, ισοφαρίζει για τη Βοσνία
| 2017-10-07 20:17:00

Απίστευτο! Ανατροπή στην ανατροπή το Βέλγιο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Βόσνιοι ισοφαρίζουν το Βέλγιο σε 3-3, αλλά αμέσως μετά ο Καράσκο κάνει το 3-4!

Εκεί που όλοι μας χαρήκαμε στο γκολ του Μενιέ, η Βοσνία έφερε τα πάνω κάτω μέσα σε 10 λεπτά και έκανε το 2-1 απέναντι στο Βέλγιο.

Πρώτα ο Μεντούγιανιν 30' και έπειτα ο Βίτσκα στο 39' υπέγραψαν με δύο γκολ την μέχρι στιγμής ανατροπή της ομάδας του.

Στο δεύτερο γκολ η γκάφα του Βερτόνγκεν ήταν επική.

Οι Βέλγοι, ωστόσο δεν το έβαλαν κάτω και πάνε να μας κάνουν ένα τεράστιο δωρο. Όχι ισοφάρισαν με κοντινό πλασέ του Μπατσουαγί στο 59' σε 2-2, αλλά έκαναν και ανατροπή παίρνοντας προβάδισμα 3-2 με τέρμα του Βερτόνγκεν!

Ωστόσο, η... τρέλα δεν στάματησε εκεί. Ο Ντούνιτς ισοφάρισε σε 3-3 στο 82', αλλά ένα λεπτό αργότερα ο Καράσκο έδωσε ξανά το προβάδισμα στο Βέλγιο με 4-3!

Θυμίζουμε, ότι η Εθνική μας, για να έχει ελπίζες πρόκρισης στα μπαράζ του Μουντιάλ χρειάζεται να μην κερδίσει σήμερα η Βοσνία απέναντι στο Βέλγιο.