Facebook Pixel Sportdog.gr | Πράσινα ΜΜΕ: «Γκαντεμιά» (ΦΩΤΟ)
| 2017-10-21 22:44:00

Πράσινα ΜΜΕ: «Γκαντεμιά» (ΦΩΤΟ)

Με την κακοτυχία του Παναθηναϊκού τα έβαλα τα οπαδικά του Μέσα μετά την ισοπαλία στη Λαμία.

Ο Παναθηναϊκός βρέθηκε να χάνει με αυτογκόλ στη Λαμία, στο τέλος όμως κατάφερε να πάρει την ισοπαλία με το γκολ του Μολίνς, ο οποίος είχε και δοκάρι στις καθυστερήσεις, με το οποίο θα μπορούσε να γίνει απίστευτη ανατροπή. Γι'αυτό ο πράσινος Τύπος αποδίδει το αποτέλεσμα στην έλλειψη τύχης.

Διαβάστε πως διαχειρίστηκαν το θέμα:

Leoforos.gr

ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ…

Ο Παναθηναϊκός έμεινε στο 1-1 στη Λαμία με κακό πρώτο ημίχρονο αλλά και απίστευτη γκαντεμιά...

Panathinaikos24.gr

Άργησε να «ξυπνήσει»…

Ο Παναθηναϊκός έδειξε το κακό του «πρόσωπο» στο α' μέρος, δέχθηκε ένα... απίστευτο αυτογκόλ στο 37ο λεπτό (Χουλτ), αλλά στην επανάληψη βελτιώθηκε αισθητά, ισοφαρίζοντας με τον Μολίνς στο 85' (1-1). «Άγγιξε» την ανατροπή το «τριφύλλι», όμως το σουτ του Μολίνς σταμάτησε στο δοκάρι (92').