Facebook Pixel Sportdog.gr | Η ηρωική ισοπαλία της Κέρκυρας και το τρίλεπτο που είχαμε δύο κόκκινες και ένα πέναλτι (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-11-18 17:40:00

Δείτε τα highlights της αναμέτρησης της Λαμίας με την Κέρκυρα που έληξε ισόπαλη με σκορ 1-1.

Η Κέρκυρα αγωνίστηκε με 9 παίκτες για 45 λεπτά, λόγω των αποβολών του Σοϊλέδη και του Μπαλάφα στη λήξη του πρώτου ημιχρόνου, ωστόσο καταβάλλοντας ηρωική προσπάθεια και με κατάθεση ψυχής πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας μετά το 1-1 κόντρα στην Λαμία.

Οι Νησιώτες είχαν προηγηθεί στο 6’ με τον Παμλίδη, όμως οι γηπεδούχοι είχαν ισοφαρίσει στο φινάλε του πρώτου μέρους με πέναλτι του Πίτι.