Facebook Pixel Τα highlights του Παναιτωλικός - Ολυμπιακός 1-4 (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-12-09 22:28:00

H «τεσσάρα» του Ολυμπιακού στο Αγρίνιο με… μαγικό δίδυμο Καρίμ-Φορτούνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα highlights του Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 1-4.

Ο Ολυμπιακός επανήλθε στην κορυφή της βαθμολογίας του πρωταθλήματος περνώντας με ευρεία νίκη (4-1) από το Αγρίνιο.

Οι Ερυθρόλευκοι προηγήθηκαν του Παναιτωλικού με τον Φορτούνη, όμως οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με αυτογκόλ του Ένγκελς.

Ωστόσο, στο δεύτερο ημίχρονο ανέλαβε δράση ο Καρίμ Ανσαριφάρντ. Ο Ιρανός έδωσε ασίστ για το 2-1 με το δεύτερο προσωπικό γκολ του Φορτούνη και πέτυχε ο ίδιος το 3-1 μετά από λάθος του Μόρα. Το τελικό 4-1 διαμόρφωσε με κεφαλιά στις καθυστερήσεις ο Τζούρτζεβιτς.