Facebook Pixel Sportdog.gr | H ανατροπή της χρονιάς από τη Φράιμπουργκ - Από 3-0, 3-4! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-12-10 17:21:00

H ανατροπή της χρονιάς από τη Φράιμπουργκ - Από 3-0, 3-4! (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτη εξέλιξη στο ματς Κολωνία - Φράιμπουργκ!

Δεν... υπάρχει αυτό που συνέβη στο παιχνίδι Κολωνία - Φράιμπουργκ για την Bundesliga!

Οι γηπεδούχοι προήγηθηκαν με 3-0 χάρη στα γκολ των Κλούντερ (8'), Γκιρασί (16') και το αυτογκόλ του Στάνκο (29').

Εκεί που έδειχνε ότι το παιχνίδι έχει τελειώσει, οι φιλοξενούμενοι όχι μόνο δεν το έβαλαν κάτω, αλλά κατάφεραν να πετύχουν μια ανατροπή που θα θυμούνται για χρόνια!

O πέτερσεν μείωσε 3-1 στο 39' και ο Χάμπερερ έκανε το 3-2 στο 65'. Το φινάλε ήταν ακόμα πιο τρελό. Ο Πέτερσεν ισοφάρσε με πέναλτι στο 89' και ολοκλήρωσε το χατ τρικ του και την απίστευτη ανατροπή κάνοντας το 3-4 με νέο πέναλτι στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων!