Facebook Pixel Sportdog.gr | Πράσινα ΜΜΕ: «Αυτοκτονία, δεν γίνονται αυτά» (ΦΩΤΟ)

Πράσινα ΜΜΕ: «Αυτοκτονία, δεν γίνονται αυτά» (ΦΩΤΟ)

Τρελαμένος ο Τύπος του Παναθηναϊκού με την ισοπαλία στην Ξάνθη.

Ως αυτοκτονία χαρακτηρίζουν τα πράσινα Media το αποτέλεσμα της αναμέτρησης Ξάνθη-Παναθηναϊκός. Δείτε πως διαχειρίστηκαν το θέμα οι προσκείμενες οπαδικές σελίδες στο Τριφύλλι:

Panathinaikos24.gr

ΝΕΑ «ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ», ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ

Στο πρώτο ημίχρονο, η ομάδα του Μαρίνου Ουζουνίδη είχε τον έλεγχο της αναμέτρησης, σκόραρε με τον Άλτμαν (18') και έχασε ευκαιρίες για να αυξήσει το προβάδισμά της. Ωστόσο, στο δεύτερο ''κομμάτι'' της αναμέτρησης, οι ''πράσινοι'' παρουσιάστηκαν εντελώς διαφορετικοί, δίνοντας χώρο στην Ξάνθη που εν τέλει ισοφάρισε με τον Γέντρισεκ (1-1, 79'). Σπουδαίες ευκαιρίες από τον Χίλιεμαρκ στα τελευταία λεπτά.

Leoforos.gr

ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!

Ισοπαλία (1-1) για τον Παναθηναϊκό στην Ξάνθη όπου ήταν ανώτερος έχασε πολλές ευκαιρίες και ισοφαρίστηκε…