Facebook Pixel Sportdog.gr | Τα γκολ στην Ξάνθη, οι ευκαιρίες του Πίσπα και τα… άχαστα του Χίλιεμαρκ στο 90’ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-12-18 00:12:00

Δείτε τα highlights από το 1-1 της Ξάνθης με τον Παναθηναϊκό.

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το ματς της Ξάνθης με τον Παναθηναϊκό, όπου οι δύο ομάδες… μοίρασαν και τα ημίχρονα. Οι Πράσινοι κυριάρχησαν στο πρώτο 45λεπτο και βρήκαν γκολ στο 18’ με τον Άλτμαν, όμως στην επανάληψη οι Ακρίτες ήταν καλύτεροι και δικαίως ισοφάρισαν με τον Γέντρισεκ στο 79’.

Μοιραίος για τους Πράσινους ο Χίλιεμαρκ, που μπήκε αλλαγή μετά την ισοφάριση και έχασε δύο τεράστιες ευκαιρίες στο 90’ και στο 94’!