03/10/18 - 16:26

Έγινε η κλήρωση της Football League - Aναλυτικά όλο το πρόγραμμα

Ακόμα πάντως δεν ορίστηκε ημερομηνία σέντρας του πρωταθλήματος.  

Sportdog Team
Έγινε η κλήρωση της Football League - Aναλυτικά όλο το πρόγραμμα
539views 0shares
Παναιτωλικός – Απόλλων και Πανιώνιος – Λεβαδειακός παίζουν στο νέο Pamestoixima.gr με ακόμα μεγαλύτερες αποδόσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

1η αγωνιστική 16η 
Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Παναχαϊκή – Αιγινιακός 
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου 
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα 
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας 
Ηρακλής – Ηρόδοτος 
Βόλος – Καραϊσκάκης 
Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων 

2η αγωνιστική 17η 
Παναχαϊκή – Σπάρτη 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης 
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας 
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα 
Κέρκυρα – Ηρακλής 
Δόξα Δράμας – Βόλος 
Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων 
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς 

3η αγωνιστική 18η 
Σπάρτη – Εργοτέλης 
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή 
Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Ηρακλής – Αιγινιακός 
Βόλος – Απόλλων Πόντου 
Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα 
Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου 
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης 

4η αγωνιστική 19η 
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη 
Εργοτέλης – Τρίκαλα 
Παναχαϊκή – Ηρακλής 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Βόλος 
Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων 
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς 
Κέρκυρα – Καραϊσκάκης 
Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος 

5η αγωνιστική 20η 
Σπάρτη – Τρίκαλα 
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας 
Βόλος – Εργοτέλης 
Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή 
Πλατανιάς – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός 
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου 
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας 

6η αγωνιστική 21η 
Ηρακλής – Σπάρτη 
Τρίκαλα – Βόλος 
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων 
Εργοτέλης – Πλατανιάς 
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρόδοτος 
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας 
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα 

7η αγωνιστική 22η 
Σπάρτη – Βόλος 
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής 
Πλατανιάς – Τρίκαλα 
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας 
Ηρόδοτος – Εργοτέλης 
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή 
Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου


8η αγωνιστική 23η 
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη 
Βόλος – Πλατανιάς 
Ηρακλής – Καραϊσκάκης 
Τρίκαλα – Ηρόδοτος 
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας 
Εργοτέλης – Κέρκυρα 
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός 

9η αγωνιστική 24η 
Σπάρτη – Πλατανιάς 
Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων 
Ηρόδοτος – Βόλος 
Δόξα Δράμας – Ηρακλής 
Κέρκυρα – Τρίκαλα 
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας 
Αιγινιακός – Εργοτέλης 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή 

10η αγωνιστική 25η 
Καραϊσκάκης – Σπάρτη 
Πλατανιάς – Ηρόδοτος 
Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας 
Βόλος – Κέρκυρα 
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου 
Τρίκαλα – Αιγινιακός 
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Εργοτέλης – Παναχαϊκή 

11η αγωνιστική 26η 
Σπάρτη – Ηρόδοτος 
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης 
Κέρκυρα – Πλατανιάς 
Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων 
Αιγινιακός – Βόλος 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρακλής 
Παναχαϊκή – Τρίκαλα 
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας 

12η αγωνιστική 27η 
Δόξα Δράμας – Σπάρτη 
Ηρόδοτος – Κέρκυρα 
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου 
Πλατανιάς – Αιγινιακός 
Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Βόλος – Παναχαϊκή 
Ηρακλής – Εργοτέλης 
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας 

13η αγωνιστική 28η 
Σπάρτη – Κέρκυρα 
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας 
Αιγινιακός – Ηρόδοτος 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης 
Παναχαϊκή – Πλατανιάς 
Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων 
Απόλλων Λάρισας – Βόλος 
Τρίκαλα – Ηρακλής 

14η αγωνιστική 29η 
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη 
Κέρκυρα – Αιγινιακός 
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή 
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης 
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας 
Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα 
Βόλος – Ηρακλής 

15η αγωνιστική 30η 
Σπάρτη – Αιγινιακός 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου 
Παναχαϊκή – Κέρκυρα 
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας 
Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος 
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης 
Ηρακλής – Πλατανιάς 
Βόλος – Αήττητος Σπάτων


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ