Facebook Pixel Sportdog.gr | Τέτοιο κάζο δεν ξανάγινε για Μανωλά - Η Κάλιαρι ισοφάρισε τη Ρόμα από 0-2 σε 2-2 με 9 παίκτες! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2018-12-08 21:08:00

Τραγικό αποτέλεσμα για την ομάδα του Έλληνα στόπερ!

Η Ρόμα δεν τα πηγαίνει καθόλου καλά στη φετινή Serie A και ένας από τους βασικούς λόγους για αυτό είναι πως δεν εμπνέει καμία εμπιστοσύνη. Απόψε μάλιστα... κατάφερε να πετύχει κάτι πραγματικά απίστευτο.

Η ομάδα του Κώστα Μανωλά βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-0 στην έδρα της Κάλιαρι, όμως ισοφαρίστηκε σε 2-2. Όχι μόνο δέχθηκε δύο γκολ στο 84' και στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, αλλά η Κάλιαρι έπαιζε με 9 παίκτες (λόγω αποβολών του Φάραγκο και του Σρνα) όταν ο Σάου πέτυχε το τέρμα της ισοφάρισης!