Facebook Pixel Sportdog.gr | «Βράζουν» στον ΠΑΟΚ και για δεύτερο πέναλτι – Τα… έχωσε η ΠΑΕ στον διαιτητή (ΦΩΤΟ)
| 2018-12-09 21:04:00

Πολλά παράπονα από τον Δικέφαλο.

Σε εξέλιξη βρίσκεται η αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την ΑΕΛ στο γήπεδο της Τούμπας, με το σκορ στο ημίχρονο να είναι 1-1.

Ο Δικέφαλος ισοφάρισε με εύστοχο χτύπημα πέναλτι που κέρδισε και εκτέλεσε εύστοχα ο Πρίγιοβιτς στο τέλος του ημιχρόνου, παρ’ όλα αυτά στον Δικέφαλο έχουν παράπονα από τον διαιτητή Κοτσάνη, για μία ακόμα φάση που ζητούν πέναλτι.

Συγκεκριμένα, στο 43ο λεπτό μετά από προσπάθεια του Ουάρντα, η μπάλα θεωρούν ότι βρήκε στο χέρι του Μπαργκάν.