Facebook Pixel Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Τα γκολ του πρώτου ημιχρόνου
| 2018-12-16 18:50:00

Η γκολάρα του Μανέ και η ισοφάριση της Γιουνάιτεντ από τρελή «γκάφα» του Άλισον (ΒΙΝΤΕΟ)

«Δώρο» του γκολκίπερ της Λίβερπουλ το 1-1.

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Παρά το γεγονός ότι η Λίβερπουλ κυριάρχησε και έχασε τεράστιες ευκαιρίες στο πρώτο 45λεπτο του ντέρμπι με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ωστόσο δεν μετουσίωσε την υπεροχή της, με το ημίχρονο να λήγει με σκορ 1-1.

Στο 24’ η Λίβερπουλ άνοιξε το σκορ μετά από φανταστική ασίστ του Φαμπίνιο και φοβερό τελείωμα του Μανέ, όμως στο 33’ ο Άλισον έκανε τραγικό λάθος, χάνοντας την μπάλα μέσα από τα χέρια του και… χαρίζοντας την ισοφάριση στον Λίνγκαρντ.