Facebook Pixel Σιντ Τρούιντεν - ΠΑΟΚ (live streaming)
| 2019-07-20 16:54:00

"Χορεύει" στη βροχή! Σιντ Τρούιντεν - ΠΑΟΚ: 0-4 (live streaming - ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεκινάει να... μοντάρει την ομάδα ο Πορτογάλος κόουτς.

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει σε φιλικό παιχνίδι στην Ολλανδία τη Σιντ Τρουίντεν στις 17:00 στην Ολλανδία.

Ο Άμπελ Φερέιρα θα έχει τη δυνατότητα να τεστάρει τα πλάνα του, ενόψει των αγώνων της προκριματικής φάσης του Champions League, απέναντι σε μια ομάδα που βρίσκεται σε μεγαλύτερη ετοιμότητα από τον ΠΑΟΚ.

Τα γκολ του ΠΑΟΚ:

Live σχολιασμός:

81' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 4-0! Ο Ενρίκε ανέλαβε την εκτέλεση του πέναλτι και έγραψε το 4-0

80'Πέναλτι κερδίζει ο Πέντρο Ενρίκε, καθώς ανατρέπεται μετά από ντρίμπλα που κάνει στην περιοχή.

60' Πολλές αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Η ενδεκάδα πλέον είναι Μελίσσας, Μιχαηλίδης, Σοάρες, Χατζηισαΐας, Ίνγκασον, Μίσιτς, Κάτσε, Στοχ, Λημνιός, Ενρίκε και Σβιντέρσκι.

48' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με τον Ζαμπά για το 3-0! Ο Βραζιλιάνος του Δικεφάλου βρίσκει δίχτυα μετά από ασίσ του Πέλκα

46' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Λημνιό και τον Μίσιτς στις θέσεις των Μπίσεσβαρ και Αουγκούστο.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: ΠΑΟΚ-Σιντ Τρούιντεν 2-0

35' Μετά το δύο γκολ ο ΠΑΟΚ έχει ρίξει ρυθμούς και η Σιντ Τρούιντεν τον πιέζει, αλλά ακόμα δεν έχει δημιουργήσει τη μεγάλη φάση

21' Ο Ζαμπά δέχθηκε ένα δυνατό χτύπημα και έχει βγει εκτός αγωνιστικού χώρου. Δεν έχει κάτι σοβαρά και επιστρέφει.

20' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 2-0! Ο Αουγκούστο με εξαιρετικό πλασέ στο ύψος της μεγάλης περιοχής, έστειλε στην μπάλα στο βάθος της εστίας της Σιντ Τρούιντεν.

12' Ο Ζαμπά από δεξιά έκανε μία όμορφη σέντρα, ο Μπίσεσβαρ δεν αστόχησε και 1-0 ο ΠΑΟΚ στο 12ο λεπτό

10' Ευκαιρία για την Σιντ Τρούιντεν, η οποία βγαίνει στην... κόντρα μετά το κόρνερ του ΠΑΟΚ, το πλάσε του Μπαλίνγκο άουτ

1' Ξεκίνησε το παιχνίδι