Facebook Pixel ΠΑΟΚ - Λαμία: Η τριάρα του ΠΑΟΚ σε 11 λεπτά με Λαμία - Γιατί έγινε αλλαγή στο ημίχρονο ο Βελλίδης (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-10-20 22:13:00

Δείτε την άνετη νίκη νίκη του Δικεφάλου με 3-0 στην Τούμπα.

ΠΑΟΚ - Λαμία: Μία εύκολη νίκη πανηγύρισε ο ΠΑΟΚ απέναντι στη Λαμία με 3-0, με τον πρώην τερματοφύλακα του Δικεφάλου Μάρκο Βελλίδη να βρίσκεται σε κάκιστη βραδιά και να φέρει ευθύνη για τα δύο πρώτα γκολ.

Μάλιστα, ο Έλληνας γκολκίπερ έγινε αλλαγή στο ημίχρονο χωρίς να αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού, με τον προπονητή του να ισχυρίζεται πως δεν τον αντικατέστησε επειδή ήταν κακός, αλλά επειδή ήθελε να δώσει χρόνο στον Κατσίκα!

Τα γκολ του ΠΑΟΚ σημείωσε ο Μίσιτς στο 3', ο Λημνιός στο 6' και ο Σφιντέρσκι με τακουνάκι στο 11'.