24/12/13 - 22:58

Αποκλειστικό: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα Ευρωλίγκα!

Με βάση την λογική που κινήθηκαν ΔΤ και Nova στην α' φάση των ομίλων της Ευρωλίγκα μπάσκετ, στο "Τοπ-16" το πιθανότερο είναι η πρώτη να συνεχίσει να ρίχνει βάρος στις μεταδόσεις της Παρασκευής εκτός ελάχιστων εξαιρέσεων.

Αποκλειστικό: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα Ευρωλίγκα!
21.249views 0shares

Αν αυτο ισχύσει, λοιπόν, η ΔΤ θα ξεκινήσει τις μεταδόσεις με την αναμέτρηση Ολυμπιακού-Φενέρμπαχτσέ, την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου, στις 21.30 και η Nova, ένα βράδυ πριν θα έχει το Παναθηναϊκός-Αρμάνι Μιλάνο (21.30). Με την δεύτερη αγωνιστική τα παιχνίδια των "αιωνίων" να πηγαίνουν το Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός στη Nova και το Λαμποράλ Κούτσα-Παναθηναϊκός στην ΔΤ.

Το Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (20/2) της 7ης αγωνιστικής θα μεταδοθεί κατά πάσα πιθανότητα απ' τη Nova και το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός της 14ης και τελευταίας αγωνιστικής (δεν υπάρχει ακόμα ημερομηνία) απ' την ΔΤ.
 
1η αγωνιστική
Μάλαγα - Λαμποράλ Κούτσα: 2/1, 20:00
Παναθηναϊκός - Αρμάνι Μιλάνο: 2/1, 21:30
Μπαρτσελόνα - Αναντολού Εφές: 2/1, 20:45
Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε: 3/1, 21:30
2η αγωνιστική
Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα: 9/1, 20:00
Αρμάνι Μιλάνο - Ολυμπιακός: 9/1, 21:45
Αναντολού Εφές - Μάλαγα: 10/1, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Παναθηναϊκός: 10/1, 21:30
3η αγωνιστική
Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα: 16/1, 21:00
Μάλαγα - Φενέρμπαχτσε: 17/1, 20:00
Αρμάνι Μιλάνο - Λαμποράλ Κούτσα: 17/1, 21:30
Παναθηναϊκός - Αναντολού Εφές: 17/1, 21:45
4η αγωνιστική
Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός: 23/1, 20:00
Μπαρτσελόνα - Μάλαγα: 23/1, 21:45
Αναντολού Εφές - Αρμάνι Μιλάνο: 24/1, 20:15
Λαμποράλ Κούτσα - Ολυμπιακός: 24/1, 21:30
5η αγωνιστική
Ολυμπιακός - Μάλαγα: 30/1, 21:00
Αρμάνι Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε: 30/1, 21:30
Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα: 31/1, 21:30
Λαμποράλ Κούτσα - Αναντολού Εφές: 31/1, 21:45
6η αγωνιστική
Ολυμπιακός - Αναντολού Εφές: 13/2, 20:00
Φενέρμπαχτσε - Λαμποράλ Κούτσα: 13/2, 21:45
Μάλαγα - Παναθηναϊκός: 13/2, 21:45
Μπαρτσελόνα - Αρμάνι Μιλάνο: 14/2, 21:45
7η αγωνιστική
Λαμποράλ Κούτσα - Μπαρτσελόνα: 20/2, 21:30
Αρμάνι Μιλάνο - Μάλαγα: 20/2, 21:30
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: 20/2, 21:30
Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε: 21/2, 20:15
8η αγωνιστική
Αναντολού Εφές - Μπαρτσελόνα: 27/2, 20:00
Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός: 27/2, 21:45
Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός: 28/2, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Μάλαγα: 28/2, 21:30
9η αγωνιστική
Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο: 6/3, 21:00
Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε: 6/3, 21:45
Παναθηναϊκός - Λαμποράλ Κούτσα: 7/3, 21:30
Μάλαγα - Αναντολού Εφές: 7/3, 21:45
10η αγωνιστική
Φενέρμπαχτσε - Μάλαγα: 13/3, 20:00
Αναντολού Εφές - Παναθηναϊκός: 14/3, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Αρμάνι Μιλάνο: 14/3, 21:30
Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: 14/3, 22:00
11η αγωνιστική
Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε: 20/3, 21:45
Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα: 21/3, 21:00
Μάλαγα - Μπαρτσελόνα: 21/3, 21:45
Αρμάνι Μιλάνο - Αναντολού Εφές: 21/3, 22:00
12η αγωνιστική
Αναντολού Εφές - Λαμποράλ Κούτσα: 27/3, 20:45
Μάλαγα - Ολυμπιακός: 27/3, 21:45
Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο: 28/3, 21:45
Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός: 28/3, 21:45
13η αγωνιστική
Παναθηναϊκός - Μάλαγα: 3/4, 21:30
Λαμποράλ Κούτσα - Φενέρμπαχτσε: 3/4, 21:30
Αρμάνι Μιλάνο - Μπαρτσελόνα: 3/4, 21:45
Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός: 4/4, 20:15

  • ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK




ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ