28/03/18 - 14:48

Φουλ αγωνιστική και τηλεοπτική δράση τον Απρίλιο

Δείτε το πρόγραμμα των καναλιών του Cosmote Tv.  

Sportdog Team
Φουλ αγωνιστική και τηλεοπτική δράση τον Απρίλιο
277views 0shares
Οι μάχες της Euroleague με ακόμα μεγαλύτερες αποδόσεις στο νέο Pamestoixima.gr.

Τετάρτη 28.03.18

03.00 New Orleans Pelicans-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 IDEMITSU Asia Talent Cup, WorldSBK of Thailand, 1ος αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (24.03 07:30)

22.00 IDEMITSU Asia Talent Cup, WorldSBK of Thailand, 2ος αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (25.03 09:00)

22.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

Πέμπτη 29.03.18

04.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

04.30 Utah Jazz-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 WTA Miami Open Presented by Itau, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Περούτζια-Τρεντίνο, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

Παρασκευή 30.03.18

02.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 WTA Miami Open Presented by Itau, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 WRC Γαλλία, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

 

Σάββατο 31.03.18

02.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Cleveland Cavaliers-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Μπεσίκτας-Μπάνβιτ, TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.30 Μπολόνια-Ρόμα, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Τζιρόνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ, Premier League, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Λάτσιο-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Ίντερ-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Σάλκε-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Ανόβερο-Λειψία, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σουόνσι, Premier League, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Μπιλμπάο-Θέλτα, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σασουόλο-Νάπολι, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Κιέβο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Antony Joshua-Joseph Parker, IBF/WBA/IBO/WBO World Heavyweight Championship LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 WTA Miami Open Presented by Itau, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.15 Μπενφίκα-Γκιμαράες, Liga NOS, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Μπράιτον-Λέστερ, Premier League, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (31.03 17:00)

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γιουβέντους-Μίλαν, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Washington Wizards-Charlotte Hornets, NBA Saturdays Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.30 Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Γουότφορντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (31.03 17:00)

23.45 Κάλιαρι-Τορίνο, Serie A TIM, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (31.03 16:00)

 

 

Απρίλιος

 

Κυριακή 01.04.18

01.05 Laiola Chicago-Michigan, NCAA Basketball 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.45 Villanova-Kansas, NCAA Basketball 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.30 Στουτγκάρδη-Αμβούργο, Bundesliga 2, 28η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (31.03 16:30)

13.00 Εσπανιόλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον, Premier League, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (31.03 17:00)

13.30 Μπαρτσελόνα-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Μπόχουμ-Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.00 Φιορεντίνα-Κροτόνε, Serie A TIM, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (31.03 16:00)

15.30 Άρσεναλ-Στόουκ, Premier League, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Ανόβερο-Μέλσουνγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Λεγανές-Βαλένθια, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Εκπομπή Pregame Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoiximan.gr Basket League, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Μάιντς-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Μόντενα-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoiximan.gr Basket League, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Charlotte Hornets-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open Presented by Itau, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπομπή Postgame Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoiximan.gr Basket League, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 San Antonio Spurs-Houston Rockets 76ers, NBA Sundays Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Μάλαγα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (01.04 19:30)

 

Δευτέρα 02.04.18

16.10 Μπαρτσελόνα-Μονπελιέ, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (31.03 19:30)

18.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Άρης, Stoiximan.gr Basket League, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ντάρμσταντ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Χετάφε-Μπέτις, LaLiga Santander, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπελενένσες-Πόρτο, Liga NOS, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Τρίτη 03.04.18

04.20 NCAA Basketball March Madness Regional Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Αταλάντα-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ουντινέζε-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Τζένοα-Κάλιαρι, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD

21.45 Σεβίλη-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γιουβέντους-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Τετάρτη 04.04.18

03.00 Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Εκπομπή Pregame Ολυμπιακός-Μπούρσα LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.30 Ολυμπιακός-Μπούρσα, CEV Challenge Cup βόλεϊ, 1ος Τελικός γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μίλαν-Ίντερ, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Τορίνο-Κροτόνε, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Κιέβο-Σασουόλο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.45 Εκπομπή Pregame Ραβένα-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Ραβένα-Ολυμπιακός, CEV Challenge Cup βόλεϊ, 1ος Τελικός ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή Postgame Ολυμπιακός-Μπούρσα LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Ρόμα, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Πέμπτη 05.04.18

03.00 Toronto Raptors-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.30 Μπενεβέντο-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) REC COSMOTE SPORT2HD (04.04 18:00)

18.30 Περούτζια-Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ, CEV Champions League βόλεϊ, Playoffs 6, 1η αγωνιστική ανδρών REC COSMOTE SPORT6HD (04.04 21:30)

20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Νοβάρα-Γαλατάσαραϊ, CEV Champions League Βόλεϊ, Playoffs 6, 2η αγωνιστική Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.05 Εκπομπή “UEFA Europa League, Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 Άρσεναλ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 Λειψία-Μαρσέιγ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.05 Λάτσιο-Σάλτσμπουργκ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Παρασκευή 06.04.18

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.00 Cleveland Cavaliers-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.30 Ιταλία-Γαλλία, Davis Cup, Προημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 Ιταλία-Γαλλία, Davis Cup, Προημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.05 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Ανόβερο-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Μάλαγα, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 07.04.18

02.00 Philadelphia 76ers-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 WRC Γαλλία, SS7 Novella 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Αλαβές-Χετάφε, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Νυρεμβέργη-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Έβερτον-Λίβερπουλ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 Ιταλία-Γαλλία, Davis Cup, Προημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπενεβέντο-Γιουβέντους, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 Στόουκ-Τότεναμ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Θέλτα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ρόμα-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.25 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπέτις-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Αμβούργο-Σάλκε, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.15 Φενέρμπαχτσε-Τράμπζονσπορ, TBF Basketball Super League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Λέστερ-Νιούκαστλ, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.04 17:00)

21.45 Σαμπντόρια-Τζένοα, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Λεγανές, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Los Angeles Clippers-Denver Nuggets, NBA Saturday Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.30 Γουέστ Μπρομ-Σουόνσι, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (07.04 17:00)

23.30 Κολονία-Μάιντς, Bundesliga, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.04 16:30)

23.45 Σπαλ-Αταλάντα, Serie A TIM, 31η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (07.04 19:00)

Liga NOS, 29η αγωνιστική

 

Κυριακή 08.04.18

00.30 Μπράιτον-Χάντερσφιλντ, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (07.04 17:00)

12.30 Φράιμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.04 16:30)

12.30 Ιταλία-Γαλλία, Davis Cup, Προημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Λεβάντε-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 WRC Γαλλία, SS12 Penitencier de Coti - Chiavari Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Ομπραντόιρο, ACB Liga Endesa, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.30 Τορίνο-Ίντερ, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Ίνγκολσταντ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.00 Ιταλία-Γαλλία, Davis Cup, Προημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Νάπολι-Κιέβο, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Κροτόνε-Μπολόνια, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.15 Άρσεναλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.45 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.30 Τσέλσι-Γουέστ Χαμ, Premier League, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ουντινέζε-Λάτσιο, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 NASCAR Cup Series, Texas O' Reilly Auto Parts 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μίλαν-Σασουόλο, Serie A TIM, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βαλένθια-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Αρμάνι Μιλάνο-Τορίνο, Lega Basket Serie A, 25η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT4HD (08.04 18:45)

23.45 Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι, Serie A TIM, 31η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (08.04 16:00)

Liga NOS, 29η αγωνιστική

 

Δευτέρα 09.04.18

01.00 Los Angeles Lakers-Utah Jazz, NBA Sundays Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.15 Μπόρνμουθ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.04 17:00)

13.30 Γουότφορντ-Μπέρνλι, Premier League, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.04 17:00)

19.30 Γκραν Κανάρια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 26η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT4HD (08.04 19:30)

21.30 Λειψία-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Τρίτη 10.04.18

04.00 Denver Nuggets-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD

21.00 Φρίντριχσαφεν-Ζάξα, CEV Champions League βόλεϊ, Playoffs 6, 2η αγωνιστική ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ρόμα-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Τετάρτη 11.04.18

03.00 Washington Wizards-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.30 Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ-Περούτζια, CEV Champions League βόλεϊ, Playoffs 6, 2η αγωνιστική ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

17:00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Stoiximan.gr Basket League, 22 αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18:00 Μπούρσα-Ολυμπιακός, CEV Challenge Cup βόλεϊ, 2ος Τελικός γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.45 Εκπομπή Pregame Ολυμπιακός-Ραβένα LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Ολυμπιακός-Ραβένα, CEV Challenge Cup βόλεϊ, 2ος Τελικός ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ομπραντόιρο-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μπάγερν Μονάχου-Σεβίλη, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή Postgame Ολυμπιακός-Ραβένα LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Πέμπτη 12.04.18

03.00 Philadelphia 76ers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Λέμγκο-Φλένσμπουργκ, Bundesliga Χάντμπολ, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 Μαρσέιγ-Λειψία, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.05 Σάλτσμπουργκ-Λάτσιο, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Βαλένθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Παρασκευή 13.04.18

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης UEFA Champions League LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Κολοσσός H HOTELS, Stoiximan.gr Basket League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Γεζίλγκιρεσουν-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπόχουμ-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τζιρόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

Σάββατο 14.04.18

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Μπιλμπάο-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Κάλιαρι-Ουντινέζε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Αμβούργο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Κολονία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μπέρνλι-Λέστερ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Τζένοα-Κροτόνε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Κιέβο-Τορίνο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 ATP 250 Χιούστον, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (14.04 17:00)

21.45 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αταλάντα-Ίντερ, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σεβίλη-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 ATP 250 Χιούστον, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.30 Σουόνσι-Έβερτον, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (14.04 17:00)

Liga NOS, 30η αγωνιστική

NBA Playoffs First Round

Lega Basket Serie A, 26η αγωνιστική

 

Κυριακή 15.04.18

07.00 Εκπομπή “Grand Prix” COSMOTE SPORT5HD

08.45 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μπασκόνια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.30 Φιορεντίνα-Σπαλ, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Ίνγκολσταντ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Μίλαν-Νάπολι, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Λειψία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Γιουβέντους-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Χετάφε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Λάτσιο-Ρόμα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Χιούστον, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.45 Σασουόλο-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (15.04 16:00)

Liga NOS, 30η αγωνιστική

NBA Playoffs First Round

Lega Basket Serie A, 26η αγωνιστική

 

Δευτέρα 16.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Χάντερσφιλντ-Γουότφορντ, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.04 13:30)

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μάιντς-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Στόουκ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Liga NOS, 30η αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

 

Τρίτη 17.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD

20.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Σεβίλη, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπράιτον-Τότεναμ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ίντερ-Κάλιαρι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Θέλτα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

NBA Playoffs, First Round

Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική

 

Τετάρτη 18.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Μπενεβέντο-Αταλάντα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Βαλένθια-Χετάφε, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εσπανιόλ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Φιορεντίνα-Λάτσιο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κροτόνε-Γιουβέντους, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Νάπολι-Ουντινέζε, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ρόμα-Τζένοα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Τορίνο-Μίλαν, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική

 

Πέμπτη 19.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Σπαλ-Κιέβο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (18.04 21:45)

15.45 Ελλάς Βερόνα-Σασουόλο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (18.04 21:45)

20.00 Ανόβερο-Ράιν Νέκαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Αλαβές-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Ντοκιμαντέρ: MotoGP "Marc Marquez Unseen" COSMOTE SPORT5HD

21.30 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 5η αγωνιστική LIVΕ COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Λεβάντε-Μάλαγα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Μπέτις-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Λέστερ-Σαουθάμπτον, Premier League, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.04 21:45)

NBA Playoffs, First Round

 

Παρασκευή 20.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Τσέλσι-Πόρτο, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπαρτσελόνα, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπράουνσβαϊγκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 WRC Αργεντινή, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

21.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 34η αγωνιστική

Liga NOS, 31η αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

 

Σάββατο 21.04.18

10.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Ρέγκενσμπουργκ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.04 17:00)

21.30 Αμβούργο-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 31η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.04 16:30)

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

Serie A TIM, 34η αγωνιστική

LaLiga Santander, 34η αγωνιστική

Liga NOS, 31η αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

TBF Basketball Super League, 26η αγωνιστική

Lega Basket Serie A, 27η αγωνιστική

 

Κυριακή 22.04.18

01.30 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

08.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Σουόνσι Σίτι, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Γουέστ Μπρομ-Λίβερπουλ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Κολονία-Σάλκε, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.20 Red Bull Air Race World Championship, Γαλλία, Κάννες, Κατατακτήριες Δοκιμές REC COSMOTE SPORT5HD (22.04 17:00)

Serie A TIM, 34η αγωνιστική

LaLiga Santander, 34η αγωνιστική

Liga NOS, 31η αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

TBF Basketball Super League, 26η αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική

Lega Basket Serie A, 27η αγωνιστική

EHF VELUX Champions League Χάντμπολ, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

 

Δευτέρα 23.04.18

01.10 Red Bull Air Race World Championship, Γαλλία, Κάννες, Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (22.04 15:00)

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Στόουκ-Μπέρνλι, Premier League, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.04 15:30)

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Κίελο-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Έβερτον-Νιούκαστλ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

LaLiga Santander, 34η αγωνιστική

Liga NOS, 31η αγωνιστική

 


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ