12/04/18 - 23:09

Όλο το πρόγραμμα του Απριλίου στα κανάλια Cosmote TV

Τα έχει όλα.

Sportdog Team
Όλο το πρόγραμμα του Απριλίου στα κανάλια Cosmote TV
393views 0shares

Πέμπτη 12.04.18

03.00 Minnesota Timberwolves-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Λέμγκο-Φλένσμπουργκ, Bundesliga Χάντμπολ, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 Μαρσέιγ-Λειψία, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.05 Σάλτσμπουργκ-Λάτσιο, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Βαλένθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Παρασκευή 13.04.18

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης UEFA Champions League LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Κολοσσός H HOTELS, Stoiximan.gr Basket League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Γεζίλγκιρεσουν-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπόχουμ-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τζιρόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22:30 Πάσος Φερέιρα-Μπράγκα, Liga NOS, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Σάββατο 14.04.18

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Σεβίλη-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Κάλιαρι-Ουντινέζε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Αμβούργο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Κολονία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μπέρνλι-Λέστερ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Τζένοα-Κροτόνε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Κιέβο-Τορίνο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 ATP 250 Χιούστον, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (14.04 17:00)

21.45 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αταλάντα-Ίντερ, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μπιλμπάο-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τορίνο-Μπολόνια, Lega Basket Serie A, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Golden State Warriors-San Antonio Spurs, NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 ATP 250 Χιούστον, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.30 Σουόνσι-Έβερτον, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (14.04 17:00)

NBA Playoffs First Round

 

Κυριακή 15.04.18

07.00 Εκπομπή “Grand Prix” COSMOTE SPORT5HD

08.45 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μπασκόνια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.30 Φιορεντίνα-Σπαλ, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Ίνγκολσταντ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Μίλαν-Νάπολι, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Λειψία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Μόντενα-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Γιουβέντους-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Χετάφε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20:00 Μπενφίκα-Πόρτο, Liga NOS, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Λάτσιο-Ρόμα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Χιούστον, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22:15 Μπελενένσες-Σπόρτινγκ, Liga NOS, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Cleveland Cavaliers-Indiana Pacers, NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Σασουόλο-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (15.04 16:00)

NBA Playoffs First Round

 

Δευτέρα 16.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Χάντερσφιλντ-Γουότφορντ, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.04 13:30)

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μάιντς-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Στόουκ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

NBA Playoffs, First Round

 

Τρίτη 17.04.18

03.00 Philadelphia 76ers-Miami Heat, NBA Playoffs, First Round, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου, Pregame ΠΑΟΚ-Πανιώνιος ΓΣΣ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος ΓΣΣ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD

20.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Σεβίλη, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου, Postgame ΠΑΟΚ-Πανιώνιος ΓΣΣ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπράιτον-Τότεναμ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ίντερ-Κάλιαρι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Θέλτα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

NBA Playoffs, First Round

 

Τετάρτη 18.04.18

05.30 Portland Trail Blazers-New Orleans Pelicans, NBA Playoffs, First Round, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου, Pregame ΑΕK-ΑΕΛ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Μπενεβέντο-Αταλάντα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 ΑΕK-ΑΕΛ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Φλένσμπουργκ-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Βαλένθια-Χετάφε, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου, Postgame ΑΕK-ΑΕΛ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κροτόνε-Γιουβέντους, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Νάπολι-Ουντινέζε, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ρόμα-Τζένοα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Φιορεντίνα-Λάτσιο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Τορίνο-Μίλαν, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

 

Πέμπτη 19.04.18

04.30 Houston Rockets-Minnesota Timberwolves, NBA Playoffs, First Round, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.15 Εσπανιόλ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD(18.04 20:30)

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Σπαλ-Κιέβο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (18.04 21:45)

15.45 Ελλάς Βερόνα-Σασουόλο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (18.04 21:45)

20.00 Ανόβερο-Ράιν Νέκαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Αλαβές-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Ντοκιμαντέρ: MotoGP "Marc Marquez Unseen" COSMOTE SPORT5HD

21.30 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 5η αγωνιστική LIVΕ COSMOTE SPORT6HD

21.45 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Λεβάντε-Μάλαγα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Μπέτις-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Λέστερ-Σαουθάμπτον, Premier League, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.04 21:45)

NBA Playoffs, First Round

 

Παρασκευή 20.04.18

04.30 San Antonio Spurs-Golden State Warriors, NBA Playoffs, First Round, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Τσέλσι-Πόρτο, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπαρτσελόνα, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπράουνσβαϊγκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 WRC Αργεντινή, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

21.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Λεγανές-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs, First Round

 

Σάββατο 21.04.18

02.00 Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers, NBA Playoffs, First Round, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Έιμπαρ-Χετάφε, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ρέγκενσμπουργκ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Γουέστ Μπρομ-Λίβερπουλ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Σπαλ-Ρόμα, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ανόβερο-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.15 Θέλτα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Σασουόλο-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.04 17:00)

21.30 Αμβούργο-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 31η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.04 16:30)

21.45 Μίλαν-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

22:30 Εστορίλ-Μπενφίκα, Liga NOS, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Αμίρ Καν-Φιλ λο Γκρέκο, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.30 Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 31η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.04 16:30)

NBA Playoffs, First Round

 

Κυριακή 22.04.18

00.00 New Orleans Pelicans-Portland Trail Blazers, NBA Playoffs, First Round, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

01.30 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

08.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ WT, Κίνα, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Τζιρόνα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.30 Κάλιαρι-Μπολόνια, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μπέτις-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.00 Red Bull Air Race World Championship, Γαλλία, Κάννες, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.30 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Λάτσιο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Γερμανία-Τσεχία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Κιέβο-Ίντερ, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Σουόνσι Σίτι, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Κολονία-Σάλκε, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Λας Πάλμας-Αλαβές, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γιουβέντους-Νάπολι, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα, Liga NOS, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 San Antonio Spurs-Golden State Warriors, NBA Playoffs, First Round, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Αταλάντα-Τορίνο, Serie A TIM, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (22.04 16:00)

NBA Playoffs, First Round

 

Δευτέρα 23.04.18

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Στόουκ-Μπέρνλι, Premier League, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.04 15:30)

13.30 Ουντινέζε-Κροτόνε, Serie A TIM, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (22.04 16:00)

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.45 Μάλαγα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (22.04 17:15)

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μπρέσια-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT4HD (22.04 20:00)

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Κίελο-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τζένοα-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Έβερτον-Νιούκαστλ, Premier League, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπιλμπάο-Λεβάντε, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Τρίτη 24.04.18

05.30 Utah Jazz-Oklahoma City Thunder, NBA Playoffs, First Round, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

 

Τετάρτη 25.04.18

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

 

Πέμπτη 26.04.18

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Λειψία-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

 

Παρασκευή 27.04.18

11.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Ανόβερο, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 35η αγωνιστική

NBA Playoffs

 

Σάββατο 28.04.18

12.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Λίβερπουλ-Στόουκ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Σάλκε-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Αμβούργο, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 Κρίσταλ Πάλας-Λέστερ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Μπάνβιτ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Ρόμα-Κιέβο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Σουόνσι-Τσέλσι, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 WRC Αργεντινή, SS14 Los Gigantes 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Σαουθάμπτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (28.04 17:00)

21.30 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ίντερ-Γιουβέντους, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Χάντερσφιλντ-Έβερτον, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (28.04 17:00)

23.45 Μπέρνλι-Μπράιτον, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (28.04 17:00)

LaLiga Santander, 35η αγωνιστική

NBA Playoffs

 

Κυριακή 29.04.18

12.30 Χέρτα Βερολίνου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (28.04 16:30)

13.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Κροτόνε-Σασουόλο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπασκόνια-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Παρί Σεν Ζερμέν-Κιέλτσε, VELUX EHF Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (28.04 18:30)

14.30 Ίνγκολσταντ-Κίελο, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.45 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Μπολόνια-Μίλαν, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Αταλάντα-Τζένοα, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Ελλάς Βερόνα-Σπαλ, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.15 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μάιντς-Λειψία, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 WRC Αργεντινή, SS18 El Condor 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βέρντερ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Φιορεντίνα-Νάπολι, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Εστουντιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 NASCAR Cup Series, Talladega GEICO 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Τορίνο-Λάτσιο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.45 Σαμπντόρια-Κάλιαρι, Serie A TIM, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (29.04 16:00)

LaLiga Santander, 35η αγωνιστική

NBA Playoffs

 

Δευτέρα 30.04.18

13.30 Νιούκαστλ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (28.04 17:00)

13.30 Φράιμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (28.04 16:30)

15.45 Μπενεβέντο-Ουντινέζε, Serie A TIM, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (29.04 16:00)

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Νυρεμβέργη-Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τότεναμ-Γουότφορντ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

LaLiga Santander, 35η αγωνιστική

 

  • ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK




ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ