15/04/18 - 10:14

Θα χορτάσουμε μπάλα σήμερα - Όλες οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας!

Πλούσιο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Sportdog Team
Θα χορτάσουμε μπάλα σήμερα - Όλες οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας!
602views 0shares

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

13:00
COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ - Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 4
Μπασκόνια - Τενερίφη 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 7
Φιορεντίνα - Σπαλ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 5
Γουλβς - Μπέρμιγχαμ 
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 3
Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

15:00
NOVASPORTS 2
ΑΕΛ - Παναιτωλικός 
Super League

15:30
COSMOTE SPORT 1
Νιουκάστλ - Άρσεναλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα


15:30
NOVASPORTS 4
Φέγενορντ - Ουτρέχτη 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:45
EUROSPORT
Amstel Gold Race, Ολλανδία 
Ποδηλασία


16:00
COSMOTE SPORT 8
Μπολόνια - Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7
Μίλαν - Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5
ΑΪΚ - Τζουργκάρντεν 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3
Σάλκε - Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ 
Football League


17:00
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Λαύριο 
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3
Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League


17:15
NOVASPORTS 2
Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 
Super League

17:45
NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν - Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα


18:00
COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
EUROSPORT
Coupe de France, Γαλλία 
Ποδηλασία

19:00
ΕΡΤ1
Προμηθέας - Κόροιβος 
Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 6
Μόντενα - Τσιβιτανόβα (Ημιτελικά) 
SuperLega


19:00
COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ - Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα


19:00
COSMOTE SPORT 7
Γιουβέντους - Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 4
Ουνικάχα - Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ


19:30
NOVASPORTS 1
Πλατανιάς - ΑΕΚ 
Super League


19:30
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε - Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα


20:00
COSMOTE SPORT 3
Μπενφίκα - Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα


20:00
COSMOTE SPORT 4
Boston Celtics - Milwaukee Bucks
ΝΒΑ

21:00
COSMOTE SPORT 5
Bristol Food City 500 
NASCAR Cup Series

21:45
COSMOTE SPORT 2
Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα


21:45
COSMOTE SPORT 1
Λάτσιο - Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα


22:00
COSMOTE SPORT 6
ATP 250: Χιούστον, τελικός 
Τένις


22:15
COSMOTE SPORT 8
Μπελενένσες - Σπόρτινγκ 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ