05/08/18 - 09:46

Πολύ πλούσιο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

Αμέτρητες μεταδόσεις...

Sportdog Team
Πολύ πλούσιο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
273views 0shares

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:10 NRL, Raiders - Panthers (FOX Sports HD)

09.35 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE         COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE    COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE   COSMOTE SPORT5HD

10:45 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

11:15 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

11.45 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT5HD

13:00 ROWING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT5HD

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE  COSMOTE SPORT8HD

14.30 Ντάρμσταντ-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 1η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

14.30 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT5HD

15:15 Cycling: European Championship (Road) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE     COSMOTE SPORT8HD

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: Χάμαρμπι-Τρέλεμποργκ (Novasports1HD)

16:30 GYMNASTICS: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

17.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE  COSMOTE SPORT8HD

18:30 EFL Championship: Λιντς-Στόουκ (Novasports1HD)

19:00 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

18.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Ανδρών LIVE    COSMOTE SPORT8HD

19:00 CYCLING: Tour of Poland (Eurosport2)

20:00 MLB, Indians - Angels (FOX Sports HD)

21:00 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

21.30 NASCAR Cup Series, Watkins GoBowling at The Glen, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT7HD

22.00 Connecticut Sun-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE   COSMOTE SPORT4HD

22.00 ATP 500 Citi Open, Τελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22.30 Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπελενένσες, LaLiga World Challenge, Φιλικός Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT8HD

23:00 MLB, Diamondbacks - Giants (FOX Sports HD)

01:15 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ