24/03/19 - 06:22

Πλούσιο αθλητικό θέαμα από τα κανάλια της ERT - Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα

Όλα είναι εδώ!

Sportdog Team
Πλούσιο αθλητικό θέαμα από τα κανάλια της ERT - Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα
1.342views 0shares

Μπορεί να υπάρχει διακοπή στη super league, λόγω των εθνικών ομάδων όμως η ERT για ακόμη μια φορά θα μας προσφέρει πλούσιο θέαμα απ’ όλα τα αθλήματα.

Στιγμιότυπα από αγώνες καλλιτεχνικού πατινάζ, μπάσκετ, χάντμπολ, βόλεϊ, υδατοσφαίρισης, αλλά και αναμετρήσεις της Football League, παίζουν όλα στα κανάλια της ERT.

Αναλυτικά το πρόγραμμα Κυριακή 24 και Δευτέρα 25 Απριλίου:

Κυριακή 24 Μαρτίου

00:00   

ROMA TV

 03:00   

LIVERPOOL TV

 05:00   

JUVENTUS MAGAZINE

 06:00   

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)

Καλλιτεχνικό πατινάζ 

08:00   

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (Z)

Καλλιτεχνικό πατινάζ 

11:00   

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ -ΑΕΚ (E)

Ποδόσφαιρο 

13:00   

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)

Ποδόσφαιρο 

15:00   

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ (Z)

 15:00   

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)

Καλλιτεχνικό πατινάζ 

15:05   

SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΕΚ (E)

Ποδόσφαιρο 

17:00   

BASKET LEAGUE : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μπάσκετ 

17:30   

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)

Πόλο 

19:00   

VOLLEY LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)

Βόλεϊ 

22:00   

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ (E)

Μπάσκετ 

Δευτέρα 25 Μαρτίου

00:00   

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)

Καλλιτεχνικό πατινάζ 

02:00   

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)

Καλλιτεχνικό πατινάζ 

04:00   

BARCELONA MAGAZINE

 05:00   

BAYERN MAGAZINE

 06:00   

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ (E)

Μπάσκετ 

08:00   

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E)

Μπάσκετ 

10:00   

FOOTBALL LEAGUE: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΟΛΟΣ (E)

Ποδόσφαιρο 

12:00   

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)

Πόλο 

13:30   

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)

Καλλιτεχνικό πατινάζ 

14:10   

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΒΟΛΟΣ (E)

 15:30   

VOLLEY LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)

Βόλεϊ 

16:15   

VOLLEY LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)

Βόλεϊ 

17:30   

VOLLEY LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ (Z)

Βόλεϊ 

18:35   

BASKET LEAGUE : ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ (E)

Μπάσκετ 

19:30   

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)

Ποδόσφαιρο 

20:30   

CITY TV

 22:00   

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ (E)

Μπάσκετ  


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ