15/06/19 - 08:49

Κόπα Αμέρικα και Περιστέρι-ΑΕΚ στο σημερινό πρόγραμμα!

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Sportdog Team
Κόπα Αμέρικα και Περιστέρι-ΑΕΚ στο σημερινό πρόγραμμα!
418views 0shares

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

09:55 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

10:10 COSMOTE SPORT 8 HD
SS11 Monti Di Ala 1
WRC Ιταλίας  

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD
SS12 Monte Lerno 1
WRC Ιταλίας  

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

12:20 Eurosport 2
Ασιατικό πρωτάθλημα
Ιαπωνία 

13:05 COSMOTE SPORT 9 HD
Πρώτος Ημιτελικός Γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:05 COSMOTE SPORT 9 HD
Δεύτερος ημιτελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:45 Eurosport 2
Γύρος Ουγγαρίας
National Tours

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

15:45 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου 

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολλανδία - Καμερούν
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP 250 Libema Open 

16:30 Eurosport 2
Criterium du Dauphine
Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές
TBF Basketball Super League Play Offs

17:10 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου  

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP 250 Libema Open

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD
SS14 Monti Ala 2
WRC Ιταλίας

18:50 COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
SS15 Monte Lerno 2
WRC Ιταλίας

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι Βίκος Cola - ΑΕΚ
Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

19:10 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου 

20:00 FOX Sports
Angels - Rays
MLB

21:10 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου  

21:30 Novasports 1HD
Τρίτη μέρα
US Open  

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa Play Offs

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα - Λα Κορούνια
Μπαράζ ανόδου Primera Division 

22:00 ΕΡΤ Sports HD
Βενεζουέλα - Περού
Copa America

22:20 Eurosport 2
Στοκχόλμη
Global Champions Tour 

23:00 FOX Sports
Diamondbacks - Nationals
MLB

23:10 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Warrington - Galahad
IBF Featherweight World Championship


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ