02/11/19 - 08:12

Έχουμε Σούπερ Λιγκ και ντέρμπι στο βόλεϊ σήμερα - Όλο το αθλητικό πρόγραμμα της tv!

Πού θα δούμε τα ματς.

Sportdog Team
Έχουμε Σούπερ Λιγκ και ντέρμπι στο βόλεϊ σήμερα - Όλο το αθλητικό πρόγραμμα της tv!
361views 0shares

Αναλυτικά:

COSMOTE Sport 5

Ελεύθερα δοκιμαστικά 4, Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix
Moto GP

07:25
COSMOTE Sport 7

WTA Finals 2019, Σεντσέν
Τένις

12:30
COSMOTE Sport 8

Σαν Πάουλι - Καρλσρούη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
ΕΡΤ Sports

6η Αγωνιστική
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE Sport 2

Εσπανιόλ - Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE Sport 7

WTA Finals 2019, Σεντσέν
Τένις

14:30
COSMOTE Sport 1

Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 2

Γουίγκαν - Σουόνσι
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Νίκη Βόλου - Ιωνικός
Football League

15:00
COSMOTE Sport 6

2019 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις

15:00
ΕΡΤ Play 4

Ιωνικός - Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play 3

Λαύριο - Ρέθυμνο
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play 2

Αρης - Κολοσσός Ρόδου
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play 1

ΠΑΟΚ - Ηφαιστος Λήμνου
Basket League

15:45
NOVASPORTS 1

Ρόμα - Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE Sport 9

Λεβερκούζεν - Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 8

Ντόρτμουντ - Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 7

Λειψία - Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 5

Λεβάντε - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE Sport 2

Άστον Βίλα - Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Λούτον - Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE Sport 6

2019 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις

17:30
ΕΡΤ Sports

Προμηθέας Πάτρας - Περιστέρι
Basket League

17:45
NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ - Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE Sport 8

Ανδόρα - Μούρθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 1

Μπολόνια - Ιντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ Play 1

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Βόλεϊ Γυναικών

19:00
COSMOTE Sport 2

Σεβίλη - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος - Άρης
Super League

19:30
COSMOTE Sport 3

Ουνιόν Βερολίνου - Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 1

Γουότφορντ - Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 5

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

19:50
ΕΡΤ1

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

20:00
ΕΡΤ Sports

Ξάνθη ΑΟ - Ολυμπιακός
Super League

20:00
COSMOTE Sport 7

Μπενφίκα - Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 3

Τουλούζ - Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE Sport 9

Σαν Μπερνάρντο Κούνεο - Ρεάλε Μούτουα Φενέρα Κιέρι
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 4

Σπάρτα Ρότερνταμ - Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Τορίνο - Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE Sport 7

Ρεάλ Μαδρίτης - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE Sport 5

Κατατακτήριες Δοκιμές, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

22:50
COSMOTE Sport 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Νιου Όρλεανς Πέλικανς
NBA

23:00
ΕΡΤ Sports

Κατατακτήριες Δοκιμές, Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1

23:00


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ