09/11/19 - 08:27

Πού θα δούμε σήμερα το ΟΦΗ-ΠΑΟΚ; Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις!

Πολλά ματς στο πρόγραμμα του Σαββάτου.

Sportdog Team
Πού θα δούμε σήμερα το ΟΦΗ-ΠΑΟΚ; Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις!
2.376views 0shares

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

12:30 ΕΡΤ Sports HD 37ος
Μαραθώνιος Αθήνας - O Αυθεντικός Στίβος

Προβεβλημένοι σύνδεσμοι Εδώ κάνεις το παιχνίδι σου! Με το MatchCombo συνδυάζεις διαφορετικές επιλογές ενός αγώνα σε ένα στοίχημα! Πάτα εδώ!

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελo – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00 ΕΡΤ3
Τρίκαλα AO – Βέροια
Football League

16:00 Novasports 2HD
Μπρέσια – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς - Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σάλκε - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD
37ος Μαραθώνιος Αθήνας - O Αυθεντικός 10 χλμ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ3
Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ
Basket League

17:00 Novasports 3HD
Πρέστον – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 1HD
Βόλος – Παναιτωλικός
Super League

18:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΚ – Ρέθυμνο
Basket League

18:30 Novasports 4HD
Μπρεστ - Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 3HD
Ίντερ – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 2HD
ΟΦΗΠΑΟΚ
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

20:25 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη
Ποδηλασία

20:45 Novasports 1HD
Νάπολι – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night 2019
Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ - Κάλβιν Κάταρ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπρέσια – Κάζαλματζορε
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals 2019
Τελικός τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ