20/09/12 - 23:48

Με ντέρμπι την 3η αγωνιστική

Με ντέρμπι την 3η αγωνιστική
26.055views

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος έχει ως εξής:

 

1η Αγωνιστική (Σάββατο 13/10/2012) 12η Αγωνιστική (Σάββατο 12/1/2013)

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής
ΑΟ Τραχώνων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕΚ Αθηνών - ΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Παναθηναϊκός

2η Αγωνιστική (Σάββατο 20/10/2012) 13η Αγωνιστική (Σάββατο 19/1/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Τραχώνων
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΟΠ Ρεθύμνου

3η Αγωνιστική (Σάββατο 27/10/2012) 14η Αγωνιστική (Σάββατο 26/1/2013)

ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηρακλής
ΑΣ Μακεδόνες - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
ΑΕΚ Αθηνών - ΦΟ Βριλησσίων
ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣΚ Ηρακλής
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Παναθηναϊκός

4η Αγωνιστική (Σάββατο 3/11/2012) 15η Αγωνιστική (Σάββατο 2/2/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΣΑΑΚ Ανατόλια
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Τραχώνων
ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕΚ Αθηνών
ΦΟ Βριλησσίων - ΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΓΣΚ Ηρακλής

5η Αγωνιστική (Σάββατο 10/11/2012) 16η Αγωνιστική (Σάββατο 9/2/2013)

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΣΑΑΚ Ανατόλια - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Ηρακλής
ΟΠ Ρεθύμνου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
ΓΣΚ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Παναθηναϊκός

6η Αγωνιστική (Σάββατο 17/11/2012) 17η Αγωνιστική (Σάββατο 16/2/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΕΚ Αθηνών
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Τραχώνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΓΣ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων

7η Αγωνιστική (Σάββατο 24/11/2012) 18η Αγωνιστική (Σάββατο 23/2/2013)

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ Αθηνών - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Τραχώνων
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Ηρακλής
ΦΟ Βριλησσίων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Παναθηναϊκός

8η Αγωνιστική (Σάββατο 1/12/2012) 19η Αγωνιστική (Σάββατο 2/3/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣΚ Ηρακλής
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Τραχώνων - ΑΕΚ Αθηνών
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

9η Αγωνιστική (Σάββατο 8/12/2012) 20ή Αγωνιστική (Σάββατο 9/3/2013)

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣΚ Ηρακλής - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Τραχώνων
ΑΕΚ Αθηνών - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣ Ηρακλής
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Παναθηναϊκός

10η Αγωνιστική (Σάββατο 15/12/2012) 21η Αγωνιστική (Σάββατο 16/3/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Τραχώνων - ΓΣΚ Ηρακλής
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΓΣ Ηρακλής

11η Αγωνιστική (Σάββατο 22/12/2012) 22η Αγωνιστική (Σάββατο 23/3/2013)

ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Τραχώνων
ΓΣΚ Ηρακλής - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Μακεδόνες
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Παναθηναϊκός

Η πρώτη φάση του πρωταθλήματος θα ολοκληρωθεί στις 23 Μαρτίου και τα πλέι οφ για τις θέσεις 1-4 θα γίνουν από τις 6 έως τις 24 Απριλίου. Θυμίζουμε πως οι τρεις τελευταίοι της βαθμολογίας υποβιβάζονται στην Α2.

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις

Δείτε όλες τις αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο sportdog.gr

ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ