Για πρώτη φορά στα προημιτελικά Αταλάντα και Λειψία!

10-03-20 23:46

Τέλος! Βαλένθια - Αταλάντα 3-4 και Λειψία - Τότεναμ 3-0

10-03-20 23:40

87' ΓΚΟΛ! 3-0 η Λειψία με γκολ του Φόρσμπεργκ!

10-03-20 23:29

82' ΓΚΟΛ! 3-4 από τον Ίλιτσιτς για την Αταλάντα, τέταρτο γκολ του απίθανου Σλοβένου!

10-03-20 23:28

71' ΓΚΟΛ! Χατ τρικ του Ίλιτσιτς, που κάνει το 3-3 για την Αταλάντα!

Το 2-2 της Βαλένθια με τον Γκαμεϊρό:

10-03-20 23:11

67' ΓΚΟΛ! 3-2 η Βαλένθια με φανταστική "λόμπα" του Φεράν Τόρες!

10-03-20 23:10

Ο Γκαμεϊρό ισοφάρισε για την ισπανική ομάδα με κεφαλιά

10-03-20 23:03

51' ΓΚΟΛ! 2-2 η Βαλένθια!

10-03-20 22:42

43' ΓΚΟΛ! 2-1 η Αταλάντα με δεύτερο εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ίλιτσιτς

10-03-20 22:36

42' Δεύτερο πέναλτι για την Αταλάντα, αφού ο Ντιακαμπί έκανε χέρι μέσα στην περιοχή!

Το 1-1 της Βαλένθια με τον Γκαμεϊρό:

10-03-20 22:24

Το 2-0 της Λειψίας με τον Σάμπιτζερ:

10-03-20 22:23

Το 1-0 της Λειψίας με τον Σάμπιτζερ:

10-03-20 22:22

21' ΓΚΟΛ για τη Βαλένθια, που ισοφαρίζει σε 1-1 με τον Γκαμεϊρό!

10-03-20 22:21

Από σέντρα του Ανχελίνιο, ο Σάμπιτζερ πετάχτηκε στο πρώτο δοκάρι και σκόραρε με "καλοζυγισμένη" κεφαλιά!

21' ΓΚΟΛ! 2-0 η Λειψία, με σκόρερ και πάλι τον Σάμπιτζερ!

10-03-20 22:18

To 1-0 της Αταλάντα με πέναλτι του Ίλιτσιτς:

10-03-20 22:12

19' Ο Βέρνερ σκοράρει για τη Λειψία, αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ

10-03-20 22:11

Η Τότεναμ χρειάζεται πλέον δύο γκολ για να ανατρέψει τα δεδομένα και να προκριθεί

10-03-20 22:10

Ο Βέρνερ σούταρε και η μπάλα κόντραρε σε αμυντικό, με τον Βέρνερ να επιμένει και να στρώνει στον Σάμπιτζερ, που νίκησε τον Γιορίς με δυνατό συρτό σουτ στην κίνηση!

10-03-20 22:06

10' ΓΚΟΛ! 1-0 η Λειψία με σκόρερ τον Σάμπιτζερ!

10-03-20 22:03

6' Ευκαιρία για τη Λειψία, αλλά ο Ανχελίνιο δεν κάνει καλό σουτ από διαγώνια θέση στην περιοχή

Η Βαλένθια χρειάζεται πλέον 5 γκολ για να προκριθεί!

10-03-20 22:02

3' ΓΚΟΛ! 1-0 η Αταλάντα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ίλιτσιτς!

10-03-20 22:01

Πέναλτι για την Αταλάντα!

10-03-20 21:53

Σέντρα στα ματς

10-03-20 21:46

Χιλιάδες οπαδοί της Βαλένθια αγνόησαν τα μέτρα για τον κορωνοϊό και βρέθηκαν έξω από το Μεστάγια πριν το παιχνίδι με την Αταλάντα

10-03-20 21:45

Κανονικά με κόσμο στην εξέρα διεξάγεται το Λειψία - Τότεναμ, με τους Γερμανούς να έχουν προβάδισμα με 1-0 από τη νίκη τους στο Λονδίνο στο πρώτο παιχνίδι

10-03-20 21:44

Το Βαλένθια - Αταλάντα διεξάγεται κεκλεισμένων των θυρώ λόγω κορωνοϊού. Οι φιλοξενούμενοι έχουν μεγάλο προβάδισμα πρόκρισης, καθώς επικράτησαν με 4-1 στο πρώτο ματς

10-03-20 21:43

ΒΑΛΕΝΘΙΑ: Σίλεσεν, Κοντογκμπιά, Σολέρ, Γκαμεϊρό, Παρέχο, Γκαγά, Κοκελέν, Βας, Ροδρίγο, Τόρες

ΑΤΑΛΑΝΤΑ: Σπορτιέλο, Καλντάρα, Παλομίνο, Γκόζενς, Γκόμες, Φρόιλερ, Ντε Ρουν, Τζιμσίτι, Χατεμπούρ, Ίλιτσιτς, Πάσαλιτς

ΛΕΙΨΙΑ: Γκουλάστσι, Κλόστερμαν, Χάλστενμπεργκ, Ουπαμεκανό, Ανχελίνιο, Ενκουνκού, Μουκιελέ, Λάιμερ, Σάμπιτζερ, Βέρνερ, Σικ

ΤΟΤΕΝΑΜ: Γιορίς, Οριέ, Αλντερβάιρελντ, Τανγκάνγκα, Σεσενιόν, Γουίνκς, Ντάιερ, Λο Σέλσο, Λαμέλα, Άλι, Μόουρα

Τα παιχνίδια αρχίζουν στις 22:00.

10-03-20 21:42

Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις αναμετρήσεις Βαλένθια - Αταλάντα και Λειψία - Τότεναμ για τη φάση των 16 του Champions League

10-03-20 21:41