Λήξη αγώνα

22-09-20 23:47

Δύο λεπτά καθυστερήσεις

22-09-20 23:44

88' Κίτρινη κάρτα στον Μπεργκ

22-09-20 23:43

86' Εκτός ο Βάντερσον, μέσα ο Σουλεϊμάνοφ

22-09-20 23:41

84' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εκτός ο Τζόλης, μέσα ο Σφιντέρσκι

22-09-20 23:39

81' Κεφαλιά του ΜΙχαηλίδη, άουτ η μπάλα. Καλή στιγμή.

22-09-20 23:36

81' Αλλαγή για την Κράσνονταρ. Εκτός ο Καμπελά, μέσα ο Ούτκιν

22-09-20 23:34

78' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Έξω ο Πέλκας, μέσα ο Μπίσεσβαρ

22-09-20 23:32

76' Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο

22-09-20 23:29

70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ

Τρομερή μπαλιά του Πετρόφ, ο Μπεργκ προλαβαίνει την έξοδο του Ζίβκοβιτς και ο Καμπελά σε κενή εστία ανατρέπει το σκορ.

22-09-20 23:26

68' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ: Γύρισμα του Γιαννούλη, ο Ελ Καντουρί έκανε το σουτ με την μπάλα να πηγαίνει στη ρίζα του αριστερού δοκαριού! Στην επιστροφή ο Κρέσπο θα νικηθεί από τον Σαφόνοφ.

22-09-20 23:14

65' Ευκαιρία για την Κράσνονταρ! Σέντρα-σουτ του Βάντερσον, εκπληκτική επέμβαση του Ζίβκοβιτς

22-09-20 23:03

53' Επικίνδυνη σέντρα του Ελ Καντουρί, έδιωξαν οι αμυντικοί των γηπεδούχων

22-09-20 22:48

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

22-09-20 22:46

22-09-20 22:45

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

22-09-20 22:44

45' Σουτ του Ραμίρεζ πάνω από τα δοκάρια του Ζίβκοβιτς

22-09-20 22:42

45' Κεφαλιά του Βαρέλα μπλοκάρει ο τερματοφύλακας της Κράσνονταρ

22-09-20 22:39

22-09-20 22:38

39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΆΣΝΟΝΤΑΡ

Ο Κλάεσον ευστοχεί από τα 11 βήματα

22-09-20 22:34

38' Πέναλτι για την Κράσνονταρ

22-09-20 22:27

33' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Μαγική πάσα του Γιαννούλή για τον Ζίβκοβιτς, αυτός μπήκε μέσα στην περιοχή και πάσαρε στον Πέλκα και ο τελευταίος με ένα άγγιγμα παίρνει τη δική του ρεβάνς για το χαμένο πέναλτι και ανοίγει το σκορ!

22-09-20 22:26

26' Σουτ του Ελ Καντουρί, άουτ η μπάλα.

22-09-20 22:21

24' Ευκαιρία για την Κράσνονταρ! Ο Κλάεσον απέναντι στον Ζίβκοβιτς εκτελεί, αλλά ο Σέρβος τον νικάει! Σηκώθηκε η σημαία για οφσάιντ, αλλά πιθανότατα ο Σουηδός να καλυπτόταν.

22-09-20 22:20

21' Ευκαιρία για την Κράσνονταρ: ΟΩραία συνεργασία Μπεργκ-Κλάεσον, διαβάζει τη φάση ο Ζίβκοβιτς και μπλοκάρει.

22-09-20 22:16

Κίτρινη κάρτα στον Φερέιρα για διαμαρτυρίες

22-09-20 22:14

14' Μεγάλη ευκαιρία για την Κράσνονταρ! Ο Πετρόφ μπήκε μέσα στην περιοχή του ΠΑΟΚ από τα δεξιά, έκανε το σουτ με το αριστερό, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Ζίβκοβιτς. Τυχερός ο ΠΑΟΚ σε αυτή την περίπτωση

22-09-20 22:13

22-09-20 22:07

12’ Σέντρα του Γιαννούλη, σε κόρνερ ο Ραμίρες. Από τη στατική φάση, έκανε φάουλ ο Βαρέλα. Τέλος της φάσης

22-09-20 22:06

7' Ο Πέλκας στέλνει τη μπάλα πάνω στον τερματοφύλακα από τα 11 βήματα. Μεγάλη ευκαιρία χάνεται για τον ΠΑΟΚ>

22-09-20 22:04

6' Πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ! Σουτ του Σβαμπ, η μπάλα στο χέρι αμυντικού της Κράσνονταρ

22-09-20 22:00

2' Σέντρα του Ραμίρες, κεφαλιά του Κλάεσον, άουτ η μπάλα. Κανένας ουσιαστικός κίνδυνος

22-09-20 21:58

Σέντρα στο ματς

22-09-20 21:56

Αρχηγός των Ρώσων ο Μάρκους Μπεργκ. Ο Σουηδός έχει τεθεί αντιμέτωπος με τους Θεσσαλονικείς 13 φορές και έχει σκοράρει 10 γκολ!

Διαιτητής της αναμέτρησης ο Γάλλος, Κλεμέν Τουρπέν, πρώτος βοηθός ο Νικολά Ντανό, δεύτερος ο Φρέντερικ Ακέ και τέταρτος ο Φραν Σνάιντερ.

22-09-20 21:45

Κράσνονταρ (Μουράντ Μουσάεφ, 4-3-3): Σαφόνοβ - Σ. Πετρόβ, Κάιο, Σορόκιν, Ραμίρεζ - Καμπελά, Όλσον, Βιλένα - Βάντερσον, Μπεργκ, Κλάεσον.

ΠΑΟΚ (Αμπέλ Φερέιρα, 3-4-3): Ζίβκοβιτς – Ίνγκασον, Βαρέλα, Μιχαηλίδης – Κρέσπο, Ελ Καντουρί, Σβαμπ, Γιαννούλης – Ζίβκοβιτς, Πέλκας, Τζόλης.

22-09-20 21:02

Με τον Αντρίγια Ζίβκοβιτς στη βασική ενδεκάδα και τον Χρήστο Τζόλη στην κορυφή της επίθεσης θα παρουσιαστεί ο ΠΑΟΚ στο πρώτο ματς των Play Off του Champions League με αντίπαλο την Κράσνονταρ!

Συγκεκριμένα κάτω από τα δοκάρια θα καθίσει ο Ζίβκοβιτς με τριάδα στα στόπερ τους Μιχαηλίδη, Βαρέλα και Ίνγκασον με τους Γιαννούλη - Κρέσπο να αναλαμβάνουν τις πτέρυγες αριστερά και δεξιά αντίστοιχα.

Στο χώρο της μεσαίας γραμμής θα αγωνιστούν οι Σβαμπ - Ελ Καντουρί, ενώ την τριπλέτα της επίθεση αποτελούν οι Πέλκας και Α. Ζίβκοβιτς με τον Τζόλη σε ρόλο σέντερ φορ!