Λειψία

2:1

Παρί Σεν Ζερμέν

04-11-20 23:49

Τέλος σε όλα τα ματς: Λειψία - Παρί 2-1, Μπαρτσελόνα - Ντιναμό Κιέβου 2-1, Φερεντσβάρος - Γιουβέντους 1-4, Μπριζ - Ντόρτμουντ 0-3, Τσέλσι - Ρεν 3-0, Σεβίλλη - Κράσνονταρ 3-2

90' Μειώνει σε 4-1 η Φερεντσβάρος κόντρα στη Γιουβέντους

04-11-20 23:40

Τέλος το ματς στη Βαρκελώνη: Μπαρτσελόνα - Ντιναμό Κιέβου 2-1

04-11-20 23:34

81' Απίστευτο λάθος από την άμυνα της Φερεντσβάρος και 4-0 η Γιουβέντους με τον Ντιμπάλα

04-11-20 23:31

73' Απίστευτο! Δεύτερο γκολ του Εν Νεσιρί και 3-2 η Σεβίλλη μα 10 παίκτες! Απίθανη ανατροπή...

73' ΓΚΟΛ! 3-0 η Γιουβέντους με γκολ του Ντιμπάλα

04-11-20 23:30

69' ΓΚΟΛ! Λάθος του Κάιο, γκολ του Εν Νεσιρί και η Σεβίλλη ισοφαρίζει 2-2 την Κράσνονταρ με παίκτη λιγότερο!

04-11-20 23:28

75' ΓΚΟΛ! Η Ντιναμό μειώνει σε 2-1 με τη Μπαρτσελόνα χάρη σε γκολ του Τσιγκάνκοφ!

04-11-20 23:27

Λειψία - Παρί 2-1, Μπαρτσελόνα - Ντιναμό Κιέβου 2-0, Φερεντσβάρος - Γιουβέντους 0-2, Μπριζ - Ντόρτμουντ 0-3, Τσέλσι - Ρεν 3-0, Σεβίλλη - Κράσνονταρ 1-2 είναι τα σκορ, ενώ έχουμε ξεπεράσει τα 65 λεπτά

04-11-20 23:24

Απευθείας κόκκινη στον Γκέιγ, μένει με 10 η Παρί!

04-11-20 23:22

63' Δοκάρι για τη Σεβίλλη με τον Ράκιτιτς!

04-11-20 23:21

04-11-20 23:20

04-11-20 23:19

65' ΓΚΟΛ! 2-0 η Μπαρτσελόνα με πολύ ωραία κεφαλιά του Πικέ

04-11-20 23:18

60' ΓΚΟΛ! Δεύτερο του Μοράτα και 2-0 η Γιουβέντους τη Φερεντσβάρος!

04-11-20 23:14

04-11-20 23:11

57' ΓΚΟΛ! 2-1 η Λειψία με πέναλτι του Φόρσμπεργκ!

04-11-20 23:08

51' ΓΚΟΛ! 3-0 η Τσέλσι με γκολ τουτ Έιμπραχαμ

04-11-20 23:02

53' Νέα φοβερή απόκρουση του Τερ Στέγκεν σε τετ α τετ!

04-11-20 22:52

Σέντρα στα δεύτερα ημίχρονα

04-11-20 22:51

Λειψία - Παρί 1-1, Μπαρτσελόνα - Ντιναμό Κιέβου 1-0, Φερεντσβάρος - Γιουβέντους 0-1, Μπριζ - Ντόρτμουντ 0-3, Τσέλσι - Ρεν 2-0, Σεβίλλη - Κράσνονταρ 1-2 είναι τα σκορ των πρώτων ημιχρόνων

Ολοκληρώνονται τα πρώτα ημίχρονα

04-11-20 22:50

04-11-20 22:49

04-11-20 22:47

45+4' Κόκκινη κάρτα στον Νάβας, με δέκα η Σεβίλλη!

04-11-20 22:46

04-11-20 22:44

04-11-20 22:43

04-11-20 22:42

42' Κι άλλο ΓΚΟΛ! 1-1 η Λειψία την Παρί με σκόρερ τον Ενκουνκού!

41' ΓΚΟΛ! 2-0 η Τσέλσι με πέναλτι του Βέρνερ!

04-11-20 22:41

42' ΓΚΟΛ! Μειώνει σε 2-1 η Σεβίλλη με κεφαλιά του Ράκιτιτς!

04-11-20 22:36

40' Δεύτερο πέναλτι για την Τσέλσι και κόκκινη στον Ντάλμπερτ. Με δέκα η Ρεν!

04-11-20 22:35

04-11-20 22:33

35' Μεγάλη απόκρουση του Τερ Στέγκεν που σώζει τη Μπαρτσελόνα!

04-11-20 22:28

32' ΓΚΟΛ! 3-0 η Ντόρτμουντ με το δεύτερο προσωπικό γκολ του Χάαλαντ!

04-11-20 22:27

04-11-20 22:22

04-11-20 22:20

21' ΓΚΟΛ! ο Μπεργκ ευστοχεί στο πέναλτι και κάνει το Σεβίλλη-Κράσνονταρ 0-2!

04-11-20 22:19

20' Πέναλτι για την Κράσνονταρ κόντρα στη Σεβίλλη!

18' Βροχή τα γκολ! 2-0 η Ντόρτμουντ την Κλαμπ Μπριζ με σκόρερ τον Χάαλαντ!

04-11-20 22:18

04-11-20 22:17

04-11-20 22:16

17' ΓΚΟΛ! 1-0 η Κράσνονταρ στην έδρα της Σεβίλλης με φοβερή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σουλεϊμάνοφ!

04-11-20 22:14

16' Ο Ντι Μαρία αστοχεί σε πέναλτι και το Λειψία - Παρί 0-1 παραμένει!

04-11-20 22:11

14' ΓΚΟΛ! 1-0 η Ντόρτμουντ στην έδρα της Μπριζ με γκολ του Αζάρ έπειτα από λάθος της βελγικής άμυνας

04-11-20 22:08

10' ΓΚΟΛ! 1-0 η Τσέλσι τη Ρεν με πέναλτι του Βέρνερ

04-11-20 22:06

8' Κι άλλο ΓΚΟΛ! 1-0 η Γιουβέντους τη Φερεντσβάρος με σκόρερ τον Μοράτα!

04-11-20 22:05

6' ΓΚΟΛ! 1-0 η Παρί στην έδρα της Λειψίας μετά από λάθος στην άμυνα και ωραίο αριστερό πλασέ του Ντι Μαρία!

04-11-20 22:04

5' ΓΚΟΛ! 1-0 η Μπαρτσελόνα τη Ντιναμό Κιέβου με πέναλτι του Μέσι

04-11-20 22:03

04-11-20 22:00

04-11-20 21:57

Σέντρα στις αναμετρήσεις

04-11-20 21:56

Νωρίτερα η Μπασακσεχίρ έκανε την έκπληξη και νίκησε 2-1 τη Γιουνάιτεντ, ενώ Ζενίτ και Λάτσιο έμειναν στο 1-1

ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ: Ντιμπούζ, Λόβρεντσιτς, Σιγκέρ, Καράτιν, Ζουμπκόβ, Μπλάζιτς, Μπότκα, Σομάλια, Ντβαλί, Ίσαελ, Ενγκουέν

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ: Σέζνι, Κιελίνι, Ντανίλο, Μπονούτσι, Κουαδράδο, Αρτούρ, Ράμσεϊ, Ραμπιό, Κιέζα, Ράμσεϊ, Ρονάλντο

ΛΕΙΨΙΑ: Γκουλάστσι, Ανχελίνιο, Όρμπαν, Αϊνταρά, Κονατέ, Ουπαμεκανό, Ζάμπιτσερ, Φόρζμπεργκ, Ενκουνκού, Μουκιελέ, Όλμο

ΠΑΡΙ: Νάβας, Κιμπεμπέ, Μαρκίνιος, Κουρζαβά, Ντανίλο, Φλορέντσι, Αντέρ Ερέρα, Γκουεγέ, Σαράμπια, Ντι Μαρία, Κεν

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ: Τερ Στέγκεν, Ντεστ, Πικέ, Ντε Γιονγκ, Άλμπα, Πέδρι, Μπούσκετς, Πιάνιτς, Φάτι, Μέσι, Γκριεζμάν

ΝΤΙΝΑΜΟ: Νεστσερέτ, Σαμπάνοβ, Ποπόβ, Ζαμπάρνι, Κεντζιορά, Σεπέλιεβ, Αντριγεσέβσκι, Μπουγιαλσκί, Τσιγκανκόβ, Ροντρίγκες, Σουπριάχα

04-11-20 21:55

ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ: Μινιολέ, Σομπόλ, Λανγκ, Κοσουνού, Ντιατά, Ντέλι, Φάνακεν, Ριτς, Μάτα, Φορμέρ, Ντένις Μποναβέντουρ

ΜΠ.ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ: Μπίρκι, Ακανζί, Μενιέ, Γκερέιρο, Ντιλέινι, Νταούντ, Βίτσελ, Αζάρ, Ρέινα, Μπραντ, Χάαλαντ

ΣΕΒΙΛΛΗ: Βάτσλικ, Ντιέγκο Κάρλος, Νάβας, Κουντέ, Εσκουδέρο, Γκουντέλι, Χορδάν, Ράκιτιτς, Οκάμπος, Ντε Γιονγκ, Μουνίρ

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ: Σαφόνοβ, Κάιο, Τσερνόβ, Μαρτίνοβιτς, Ραμίρες, Γκαζίνσκι, Ούτκιν, Όλσον, Μπεργκ, Σάμπουα, Σουλεϊμάνοβ

04-11-20 21:52

ΤΣΕΛΣΙ: Μεντί, Ζουμά, Τιάγκο Σίλβα, Τζέιμς, Τσίλγουελ, Μάουντ, Ζορζίνιο, Καντέ, Ζιγές, Βέρνερ, Έιμπραχαμ

ΡΕΝ: Γκομίς, Ντα Σίλβα, Νταλμπέρ, Οζέρ, Τεριέρ, Ζιρασί, Λεά Σιλικί, Μπουριζό, Ενζονζί, Γκμποό, Τραορέ

04-11-20 21:51

Λειψία - Παρί, Μπαρτσελόνα - Ντιναμό Κιέβου, Φερεντσβάρος - Γιουβέντους, Μπριζ - Ντόρτμουντ, Τσέλσι - Ρεν, Σεβίλλη - Κράσνονταρ είναι οι αναμετρήσεις

Μαζί θα παρακολουθήσουμε τα ματς που αρχίζουν στι 22:00 για την τρίτη αγωνιστική του Champions League