Ολυμπιακός

16-12-20 21:25

Τέλος αγώνα: ΑΕΚ - Ολυμπιακός 1-1

16-12-20 21:24

93' Μεγάλη απόκρουση του Τσιντώτα σε κεφαλιά του Εμβιλά!

16-12-20 21:23

16-12-20 21:21

16-12-20 21:20

91' Ο Γκαρσία γυρίζει παράλληλα και ο Τάνκοβιτς χάνει τεράστια ευκαιρία από κοντά για να κάνει την ανατροπή!

Σωστή η υπόδειξη, καθαρά σε θέση οφσάιντ ο Ελ Αραμπί

16-12-20 21:17

88' Ο Ελ Αραμπί φεύγει τετ α τετ με τον Τσιντώτα, τον αποφεύγει και σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ!

16-12-20 21:15

86' Αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Ινσούα στη θέση του Λόπες

16-12-20 21:14

85' Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Λόπες και ετοιμάζεται να μπει στο ματς ο Ινσούα

16-12-20 21:11

84' Ο Ελ Αραμπί κλέβει από το Νεντελτσιάρου και γυρίζει στην περιοχή της ΑΕΚ για τον Φορτούνη, βγαίνει έγκαιρα και μαζεύει ο Τσιντώτας

16-12-20 21:10

Ο Γκαρσία εκτέλεσε ένα ακόμα εξαιρετικό κόρνερ με φάλτσα στο δεύτερο δοκάρι και ο Σιμόες έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Σα με κεφαλιά!

80' ΓΚΟΛ! 1-1 η ΑΕΚ με κεφαλιά του Σιμόες από εκτέλεση κόρνερ του Γκαρσία!

16-12-20 21:08

79' Νέο λάθος του Σισέ, ο Ολιβέιρα γίνεται κάτοχος της μπάλας και προσπαθεί να δώσει στον Μάνταλο, παρεμβαίνει ο Σεμέδο

16-12-20 21:03

77' Ο Χολέμπας προλαβαίνει τον Γκαρσία και κόβει, σταματώντας επικίνδυνη κόντρα της ΑΕΚ

16-12-20 21:00

70' Τρεις αλλαγές μαζί για την ΑΕΚ: Σάκχοφ αντί Κρίστιτσιτς, Τάνκοβιτς αντί Λιβάγια και Παουλίνιο αντί Μπακάκη

16-12-20 20:59

69' Δυνατό σουτ του Μάνταλου εκτός περιοχής, ο Σα κάνει πολύ δύσκολη απόκρουση σε κόρνερ!

16-12-20 20:58

68' Φοβερή κούρσα του Φορτούνη που περνάει όποιον βρίσκει μπροστά του, μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, αλλά αστοχεί!

16-12-20 20:57

67' Σέντρα του Χολέμπας από τα αριστερά μετά από κάθετη του Φορτούνη, ο Ελ Αραμπί βρίσκει την μπάλα με το γόνατο και τη στέλνει άουτ

16-12-20 20:55

66' Νέα ευκαιρία για την ΑΕΚ μετά από κόρνερ του Γκαρσία και κεφαλιά του Νεντελτσιάρου που φεύγει λίγο άουτ!

16-12-20 20:54

64' Κίτρινη κάρτα στον Κρίστιτσιτς

16-12-20 20:50

63' Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Από εκτέλεση φάουλ του Γκαρσία και φάση διαρκείας μετά από κόντρες, η μπάλα στρώθηκε στον Κρίστιτσιτς, που σούταρε και έστειλε την μπάλα λίγο άουτ!

16-12-20 20:48

60' Δοκάρι για την ΑΕΚ με τον Ολιβέιρα, αλλά έχει υποδειχθεί σωστά σε θέση οφσάιντ ο Λιβάγια στην αρχή της φάσης

16-12-20 20:47

56' ΓΚΟΛ! Δεν υπάρχει οφσάιντ, 1-0 ο Ολυμπιακός με τον Βρουσάι!

16-12-20 20:46

Ο Ραφίνια έδωσε στον Φορτούνη, αυτός πάσαρε στον Μπουχαλάκη και αυτός πέρασε την μπάλα στον Βρουσάι, που σκόραρε με κοντινό πλασέ. Δόθηκε οφσάιντ, αλλά η φάση ελέγχεται από το VAR

16-12-20 20:44

56' Ο Βρουσάι σκοράρει για τον Ολυμπιακό, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ!

16-12-20 20:41

52' Ωραίο τακουνάκι Βρουσάι στον Εμβιλά, αυτός βρίσκει τον Ελ Αραμπί και αυτός αστοχεί με κακό σουτ μέσα στην περιοχή της ΑΕΚ!

16-12-20 20:38

50' Παραλίγο αυτογκόλ του Σισέ με κεφαλιά από σέντρα του Ολιβέιρα, απέκρουσε ο Σα

16-12-20 20:37

Με αλλαγή ξεκινά και η ΑΕΚ: Ο Ολιβέιρα αντί του Ανσαριφάρντ

Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό, με Φορτούνη και Καμαρά αντί των Σίλβα και Μασούρα

16-12-20 20:15

45' Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις στο πρώτο ημίχρονο

16-12-20 20:14

40' Καμαρά και Φορτούνης σηκώθηκαν για ζέσταμα για τον Ολυμπιακό

16-12-20 20:11

39' Πονάει στον αριστερό του αγκώνα ο Εμβιλά, αλλά συνεχίζει.

16-12-20 20:09

37' Λάθος του Σεμέδο, ο Μάνταλος κλέβει και ο Σεμέδο του κάνει φάουλ. Γλίτωσε την κάρτα ο Πορτογάλος

16-12-20 20:08

Τελικά ο Εμβιλά ήταν αυτός που έδιωξε πάνω στη γραμμή μετά την απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Γκαρσία

16-12-20 20:07

35' Κίτρινη στον Σιμόες για φάουλ στον Σίλβα, που σταμάτησε επικίνδυνη αντεπίθεση του Ολυμπιακού

16-12-20 20:06

35' Φοβερή εκτέλεση κόρνερ του Γκαρσία, που πήγε να σκοράρει με απευθείας κόρνερ ξανά και ο Σισέ έδιωξε πάνω στη γραμμή!

16-12-20 20:04

34' Ο Ολυμπιακός επιχείρησε να βγει στην κόντρα, με τον Σίλβα όμως να κάνει κακή πάσα και τον Νεντελτσιάρου να απομακρύνει

16-12-20 20:01

29' Ο Γκαρσία απομάκρυνε την μπάλα με κεφαλιά, όπως έπεσε άσχημα στο έδαφος

16-12-20 19:58

16-12-20 19:53

25' Παιχνίδι κέντρου από τις δύο ομάδες, με την ΑΕΚ να κινείται γενικώς πιο ψηλά στο γήπεδο

16-12-20 19:50

18' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σκαστή κεφαλιά του Ελ Αραμπί από εκτέλεση φάουλ του Μασούρα, αποκρούει δύσκολα ο Τσιντώτας!

16-12-20 19:47

17' Γκάφα του Σισέ, που πιέστηκε από τον Ανσαριφάρντ, αλλά ο Ιρανός έχασε την ισορροπία του και δεν κατάφερε τελικά να κλέψει την μπάλα μέσα στην περιοχή του Ολυμπιακού

16-12-20 19:46

Όπως έδειξε το ριπλέι, ο Χολέμπας χτύπησε τον Γκαρσία με τον αγκώνα

16-12-20 19:44

14' Αψιμαχία Γκαρσία με Χολέμπας, μετά από φάουλ του δεύτερου

16-12-20 19:42

11' Πεσμένος στο χορτάρι με πρόβλημα τραυματισμού ο Λόπες

16-12-20 19:41

Από εκτέλεση κόρνερ του Γκαρσία, ο Ελ Αραμπί παραλίγο να πετύχει αυτογκόλ με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, αλλά αυτή έφυγε λίγο έξω!

16-12-20 19:40

8' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ!

16-12-20 19:36

5' Κακό γύρισμα του Μπακάκη στον Τσιντώτα που χάνει το κοντρόλ απομακρύνει όπως όπως υπό την πίεση δύο παικτών και στέλνει την μπάλα στον Σίλβα, ο οποίος όμως δεν μπορεί να κοντρολάρει και η ευκαιρία για τον Ολυμπιακό χάνεται

16-12-20 19:33

3' Εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου και κεφαλιά Γκαρσία, μπλοκάρει ο Σα

16-12-20 19:28