19-12-20 21:17

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

19-12-20 21:16

19-12-20 21:14

86' Διπλή αλλαγή για τον Άρη με τους Σουρνάκη, Γκαργκαλατζίδη να μπαίνουν στο ματς.

83' Απείλησε ο ΟΦΗ με τον Βούρο μετά την εκτέλεση φάουλ από τον Νέιρα αλλά η κεφαλιά του έφυγε έξω.

19-12-20 21:07

78' Αλλαγές στο παιχνίδι. Για τον ΟΦΗ θα περάσουν εκτός οι Μπαλογιάννης, Λυμπεράκης και στις θέσεις του οι Γιαννού, Κοροβέσης. Για τον Άρη εκτός ο Μάνος και στη θέση του ο Λόπεθ.

19-12-20 21:04

Ο Ματίγια πανηγύρισε με μια φανέλα του Σιαμπάνη, θέλοντας να δείξει την στήριξή του στον Έλληνα τερματοφύλακα για όσα έχουν γίνει το τελευταίο διάστημα

76' Γκολ για τον Άρη, ο Ματίγια εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι και 0-3!

19-12-20 21:03

75' Κίτρινη κάρτα στον Βαφέα.

19-12-20 21:01

74' Πέναλτι για τον Άρη! Κάθετη πάσα προς τον Μάνο ο οποίος μπήκε στην περιοχή, λίγο πριν πλασάρει ανατράπηκε από τον Βαφέα και ο διαιτητής έδωσε πέναλτι.

19-12-20 20:59

70' Τριπλή αλλαγή για τον Άρη. Εκτός αγώνα οι Σίλβα, Μπερτόγλιο, Γκάμα και μέσα οι Μαντσίνι, Ματέο Γκαρσία και Τζέγκο.

19-12-20 20:53

66' Απειλεί ο ΟΦΗ. Ο Σαρδινέρο βρέθηκε σε θέση βολής από το ύψος της μικρής περιοχής αλλά πλάσαρε πάνω από την εστία του Μπουσέρ.

19-12-20 20:48

62' Ο Σαρδινέρο βρέθηκε σε θέση βολής επιχείρησε το σουτ αλλά ήταν άστοχος.

58' Κίτρινη κάρτα στον Σάντε Σίλβα του Άρη.

57' Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Εκτός ο Στάικος και στη θέση του ο Γρίβας.

19-12-20 20:33

57' Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς. Την είδε ο Νέιρα.

19-12-20 20:32

19-12-20 20:17

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19-12-20 20:16

19-12-20 20:09

42' Γκολ για τον Άρη με Μπερτόλιο! Κόρνερ από τα αριστερά ο Μπεναλουάν πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, ο Μπερτόλιο την άγγιξε πριν περάσει την τελική γραμμή και έκανε το 0-2.

19-12-20 20:05

37' Σέντρα του Βούρου από τα δεξιά με τον Νέιρα να κάνει την κεφαλιά αλλά έστειλε τη μπάλα έξω.

19-12-20 20:00

29' Γκολ για τον Άρη με Μπερτόλιο! Ο Μάνος έκανε το σουτ ο Σωτηρίου απέκρουσε αλλά με δεύτερη προσπάθεια ο Μπερτόλιο ήρθε να σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα και να δώσει προβάδισμα στην ομάδα του.

19-12-20 19:59

19-12-20 19:51

19-12-20 19:46

19' Σουτ από τον Νέιρα εκτός περιοχής η μπάλα πέρασε και πάλι εκτός εστίας του Άρη.

19-12-20 19:41

13' Σουτάρει ο Νέιρα αλλά έπιασε εύκολα ο Μπουσέρ.

19-12-20 19:33

8' Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Σίλβα και πάλι από τα αριστερά έκανε την παράλληλη μπαλιά αλλά ο Μάνος δεν πρόλαβε να βρει τη μπάλα με την προβολή και να την στείλει στα δίχτυα.

19-12-20 19:32

Μόλις στα 18 δεύτερα ο Άρης απείλησε με τον Σίλβα να κάνει το σουτ και να στέλνει τη μπάλα λίγο άουτ

19-12-20 19:30

1' Έναρξη του αγώνα

Οι δύο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο και όλα είναι έτοιμα να αρχίσει το ματς

19-12-20 19:24

Στον πάγκο για τον ΟΦΗ είναι οι: Bάτερμαν, Σελίμοβιτς, Σολίς, Τσιλιανίδης, Γιάννου, Γκαργκαλατζίδης, Γρίβας, Κοροβέσης, Σουρνάκης

Στον πάγκο για τον Άρη είναι οι: Σιαμπάνης, Λόπεθ, Δεληζήσης, Γκάνεα, Μαντσίνι, Ματέο, Τζέγκο, Μπακουτσής, Μπαγκαλιάνης

19-12-20 19:22

Οι ενδεκάδες του αγώνα

ΟΦΗ (Γιώργος Σίμος): Σωτηρίου, Βούρος, Λυμπεράκης, Βαφέας, Διαμαντής, Στάικος, Μεγιάδο, Νέιρα, Μπαλογιάννης, Στάρτζεον, Σαρδινέρο.

Άρης (Άκης Μάντζιος): Μπουσέ, Σούντγκρεν, Σάκιτς, Ρόουζ, Μπεναλουάν, Σάσα, Ματίγια, Μπρούνο Γκάμα, Κόστα, Μπερτόλιο, Μάνος.

19-12-20 19:20

Θα παρακολουθήσουμε μαζί την εξέλιξη του αγώνα του ΟΦΗ με τον Άρη για την 13η αγωνιστική της Superleague