ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ

20-01-21 19:01

3 λεπτά ο έξτρα χρόνος

20-01-21 18:53

82' Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Κολομπίνο, ο Στοΐνοβιτς

20-01-21 18:52

81' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ του Κούτσια, ο Νάγκι έσωσε, ο Λάμπρου πήρε το... ριμπάουντ, αλλά το πλασέ του ήταν άθλιο και η μπάλα έφυγε άουτ

20-01-21 18:49

77' Σουτ του Αουγκούστο, μπλόκαρε ο Νάγκι

20-01-21 18:47

76' Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Ντουρμισάι, ο Νούνιτς

20-01-21 18:44

74' Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Λάμπρου, πέρασε στον Τζόλη, ο οποίος από δύσκολη θέση με σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 5-0 και σημείωσε για πρώτη φορά στη καριέρα του χατ τρικ

20-01-21 18:43

73' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Ελ Καντουρί, ο Σβαμπ και στη θέση του Ζίβκοβιτς, Ο Μουργκ

72' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Περέιρα, ο Λύρατζης

20-01-21 18:39

68' Κίτρινη στον Ηλιάδη

20-01-21 18:35

63' Τριπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Τσόσιτς αντί Γκοτζαμανίδη. Πινακάς αντί Γλυνού. Νικολιάς αντί Μπέρτου.

20-01-21 18:30

59' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στις θέσεις των Ουάρντα και Κρμέντσικ, οι Κούτσιας και Λάμπρου

20-01-21 18:25

55' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με τον Ίνγκασον! Μετά από εκτέλεση φάουλ και κεφαλιά πάσα του Ουάρντα, ο Ίνγκασον μόνος του από την μικρή περιοχή με σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

54' Σουτ του Ζίβκοβιτς μέσα από την περιοχή, άουτ

20-01-21 18:24

53' Μακρινό σουτ του Αουγκούστο, άουτ

20-01-21 18:21

49' Κίτρινη στον Ζίβκοβιτς

20-01-21 18:16

47' Γκολ ο ΠΑΟΚ με Κρμέντσικ! Ο Ζίβκοβιτς έκανε το γύρισμα στον Κρμέντσικ που με πλασέ από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

20-01-21 18:01

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20-01-21 18:00

45' Σουτ του Κολομπίνο, άουτ

20-01-21 17:54

39' Ευκαιρία για την ΑΕΛ, ο Ντουρμισάι από δύσκολη και μακρινή θέση προσπάθησε να αιφνιδιάσει τον Ζίβκοβιτς, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ

20-01-21 17:53

38' Σέντρα του Ουάρντα, κεφαλιά του Τζόλη ο Νάγκι σε κόρνερ

20-01-21 17:51

36' Ωραίο σουτ του Ζίβκοβιτς, ο Νάγκι έσωσε μετά από φοβερό συνδυασμό των παικτών του ΠΑΟΚ

20-01-21 17:50

35' Ψιλοκρεμαστό πλασέ του Κρμέντσικ άουτ

20-01-21 17:36

23' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με Τζόλη και πάλι! Εξαιρετική μπαλιά του Αουγκούστο για τον Τζόλη, ο οποίος πέρασε και τον Νάγκι και πλάσαρε για το 2-0

21' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Τζόλη από πλεονεκτική θέση να μην μπορεί να κερδίσει τον Νάγκι

20-01-21 17:34

19' Ο Ζίβκοβιτς κάνει το πλασέ με το αριστερό, ο Νάγκι απομακρύνει.

20-01-21 17:29

14' Ο Βαρέλα τραυματίστηκε στη διεκδίκηση της κεφαλιάς με τον Ντουρμισάι. Λαμβάνει τη φροντίδα του ιατρικού επιτελείου. Φαίνεται ότι θα συνεχίσει ο Αφρικανός.

20-01-21 17:22

9' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με Τζόλη! Ο Ζίβκοβιτς βρήκε κάθετα τον Κρμέντσικ, εκείνος έκανε το γύρισμα στον Τζόλη που με πλασέ στη κίνηση έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0

8' Κεφαλιά του Ουάρντα περνάει έξω

20-01-21 17:20

4' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Τζόλη να βγαίνει τετ α τετ αλλά το σουτ του ήταν αρκετά κακό κι έφυγε πλάγια

20-01-21 17:18

3' Λάθος του Καρανίκα, ο Τζόλης πήρε την μπάλα και πέρασε τον αντίπαλο τερματοφύλακα, αλλά έφυγε αρκετά πλάγια με αποτέλεσμα να μην μπορέσει να κάνει κάτι καλό για την ομάδα του

20-01-21 17:15

Υπενθυμίζουμε ότι σε αυτή τη φάση δεν υπάρχει η δυνατότητα για VAR

20-01-21 17:14

1' Έναρξη του αγώνα

20-01-21 17:13

Στον πάγκο για την ΑΕΛ: Σουλούκος, Τσόσιτς, Πινακάς, Στοΐνοβιτς, Νούνιτς, Δακτυλάς, Νικολιάς

Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων.

Βοηθοί οι Κούλα Χασάν και Κωνσταντίνος Καλαμπόκης.

20-01-21 17:10

Διαιτητής ο Ευάγγελος Γρατσάνης.

Ο αγώνας θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1

20-01-21 17:02

ΑΕΛ (Γιάννης Τάτσης): Νάγκι, Καρανίκας, Ζίζιτς, Ηλιάδης, Μπέρτος, Μαϊδανός, Μιλοσάβλιεβιτς, Γκοτζαμανίδης, Κολομπίνο, Γλυνός, Ντουρμισάι.

20-01-21 17:00

Αναπληρωματικοί για ΠΑΟΚ οι: Πασχαλάκης, Βιεϊρίνια, Μιχαηλίδης, Λύρατζης, Τσιγγάρας, Σβαμπ, Μουργκ, Λάμπρου, Κούτσιας.

ΠΑΟΚ (Πάμπλο Γκαρσία): Ζίβκο Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Ίνγκασον, Βαρέλα, Περέιρα, Ντούγκλας Αουγκούστο, Ελ Καντουρί, Αντρίγια Ζίβκοβιτς, Ουάρντα, Τζόλης, Κρμέντσικ.

Πάμε να δούμε τις 11άδες των ομάδων

20-01-21 16:47

Θα παρακολουθήσουμε παρέα την εξέλιξη του πρώτου αγώνα του ΠΑΟΚ με την ΑΕΛ για το Κύπελλο Ελλάδας, που ξεκινάει στις 17:15

20-01-21 16:46