Ονδούρα

28-03-21 18:51

Καλό σας απόγευμα!!

28-03-21 18:50

Επόμενος αγώνας για την Εθνική μας την Τετάρτη (31/3) στις 21:45 με αντίπαλο την Γεωργία

28-03-21 18:47

90' Λήξη της αναμέτρησης. Ελλάδα - Ονδούρα 2-1 με δύο γκολ του Παυλίδη και ένα του Ροντρίγκεζ.

28-03-21 18:42

3 λεπτά επιπλέον χρόνου

28-03-21 18:40

85' Ευκαιρία για την Ονδούρα. Μετά από σέντρα ο Τόρο βρέθηκε αμαρκάριστος στη μεγάλη περιοχή, όμως το σουτ του πέρασε άουτ

28-03-21 18:34

83' Αλλαγή για την Ελλάδα με τον Μάνταλο εκτός και τον Μπακασέτα να περνάει εντός

28-03-21 18:33

77' Αλλαγή για την Εθνική μας με τον Αλεξανδρόπουλο στη θέση του Κυριακόπουλου

28-03-21 18:28

77' Προσπαθεί να πιέσει τα τελευταία λεπτά η Ονδούρα

28-03-21 18:24

Δείτε το 2-1 της Εθνικής μας με σκόρερ ξανά τον Παυλίδη

28-03-21 18:20

66' Τριπλή αλλαγή για την Ονδούρα. Μεχία, Ακόστα και Μπένγκσον εκτός και Τόρο, Λόπες και Βελάσκες εντός

28-03-21 18:19

62' Νέα μεγάλη φάση για την Εθνική μας. Ο Μασούρας σούταρε, η μπάλα χτύπησε σε αμυντικό της Ονδούρας και έδιωξε πάνω στη γραμμή

28-03-21 18:18

62' Αλλαγή για την Εθνική. Ο Γιαννούλης θα περάσει στη θέση του Παυλίδη

28-03-21 18:17

60' Τεράστια φάση για το 3-1 από τον Δουβίκα όμως νικήθηκε από τον γκολκίπερ της Ονδούρας σε τετ α τετ

28-03-21 18:16

Σέντρα από το Μασούρα με τον Παυλίδη να παίρνει την κεφαλιά και να κάνει το 2-1

28-03-21 18:13

59' Γκολ για την Ελλάδα και πάλι από τον Παυλίδη

28-03-21 18:12

57' Ευκαιρία για την Ονδούρα. Μετά από σέντρα, ο Σβάρνας θα πέσει και ο Μπένγκσον θα πάρει μόνος του την κεφαλιά, όμως θα φύγει άουτ

28-03-21 18:10

56' Πάσα του Μαυρία στον Λημνίο που βγήκε απέναντι στον τερματοφύλακα της Ονδούρας στο πλάι με τον τελευταίο να διώχνει σε κόρνερ

28-03-21 18:06

54' Χωρίς φάσεις η αρχή του δεύτερου ημιχρόνου

28-03-21 18:03

Αλλαγή για την Ονδούρα με τον Λόπεζ στη θέση του Νούνιες

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

28-03-21 18:01

Αλλαγές για την Εθνική μας με Φορτούν, Τζόλη και Γιακουμάκη εκτός και Λημνίο, Δουβίκα και Μασόυρα μέσα

28-03-21 17:48

Οι δύο ομάδες μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του δεύτερου μέρους

28-03-21 17:47

Δείτε το γκολ του Ροντρίγκες που ισοφάρισε για την Ονδούρα

28-03-21 17:46

Ελλάδα - Ονδούρα 1-1 με σκόρερ τους Παυλίδη (14') και Ροντρίγκες (40')

45' Τέλος ημιχρόνου

28-03-21 17:41

Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων

28-03-21 17:40

Μετά από φάουλ ο Ροντρίγκες σούταρε δυνατά με την μπάλα να κοντράρει και να καταλήγει στα δίχτυα του Διούδη

28-03-21 17:37

40' Γκολ για την Ονδούρα που κάνει το 1-1

28-03-21 17:35

37' Μεγάλη ευκαιρία για την Ονδούρα που έφυγαν 2 εναντίον 1 όμως το πλασέ τον Μπένγκσον απέναντι από τον Διούδη ήταν πολύ κακό και πήγε στα χέρια του Έλληνα τερματοφύλακα

28-03-21 17:34

Δείτε τον παίκτη της Ονδούρας που αγωνίζεται με... μάσκα στον αγώνα της Τούμπας

28-03-21 17:32

34' Τεράστια ευκαιρία από τον Τζόλη! Μετά από κακή απομάκρυνση των παιχτών της Ονδούρας η μπάλα έφτασε στον εξτρέμ του ΠΑΟΚ που απέναντι από τον τερματοφύλακα έστειλε την μπάλα πολύ άουτ

28-03-21 17:27

31' Νέα μεγάλη φάση για την Εθνική μας με το σουτ του Μάνταλου να πηγαίνει στο δοκάρι

28-03-21 17:25

Δείτε το 1-0 της Ελλάδας με σκόρερ τον Παυλίδη

28-03-21 17:21

25' σουτ από Γιακουμάκη έφυγε λίγο άουτ

28-03-21 17:19

21' Νέα χαμένη ευκαιρία για την Ελλάδα. Ο Τζόλης βγήκε τετ α τετ αλλά αστόχησε

28-03-21 17:17

19' Τεράστια ευκαιρία για την Εθνική! Παράλληλη μπαλιά από τον Τζόλη, όμως Γιακουμάκης δεν την βρήκε καλά με την προβολή να φεύγει πολύ άουτ

28-03-21 17:15

17'  Ο Φορτούνης βρήκε και πάλι τον Παυλίδη, αλλά το γύρισμά του έδιωξαν οι αμυντικοί της Ονδούρας

28-03-21 17:14

Σκόρερ για την Ελλάδα ο Παυλίδης μετά από πάσα του Φορτούνη

28-03-21 17:13

28-03-21 17:10

14' Γκολ για την Εθνική μας!

28-03-21 17:04

10' Η Εθνική προσπαθεί να έχει εκείνη την μπάλα στα πόδια της, αλλά οι παίκτες της Ονδούρας είναι αρκετά επικίνδυνοι στην κόντρα

28-03-21 16:53

Η Ονδούρα αγωνίστηκε την Τετάρτη με τη Λευκορωσία, σε φιλική αναμέτρηση, με τελικό αποτέλεσμα το 1-1.

28-03-21 16:50

Η Εθνική μας έρχεται από το σπουδαίο 1-1 με την Ισπανία που έγινε στην Γρανάδα, ενώ την Τετάρτη θα υποδεχθεί την Γεωργία και πάλι στο γήπεδο της Τούμπας

28-03-21 16:47

Ο νέος πρόεδρος της ΕΠΟ, Θοδωρής Ζαγοράκης, θα βρίσκεται στην Τούμπα για το φιλικό της Εθνικής με την Ονδούρα.

28-03-21 16:46

Ντεμπούτο  κάνει ο Ντίνος Μαυροπάνος. Ο αμυντικός της Στουτγκάρδης βρέθηκε για πρώτη φορά στον πάγκο στο παιχνίδι κόντρα στους Ισπανούς και σήμερα ξεκινάει

Δέκα αλλαγές σε σχέση με την Ισπανία από τον Τζον Φαν Σιπ. Ο Διούδης θα είναι στο τέρμα, με τους Σβάρνα και Μαυροπάνο ως δίδυμο στόπερ, ενώ οι Μαυρίας και Κυριακόπουλος θα είναι στα δυο άκρα της άμυνας. Ο Σιώπης θα είναι σε ρόλο εξαριού, με τους Μάνταλο, Φορτούνη και Τζόλη να συμπληρώνουν την τετράδα μεσοεπιθετικά και μπροστά ξεκινούν οι Παυλίδης και Γιακουμάκης.

Στον πάγκο βρίσκονται οι: Βλαχοδήμος, Καπίνο, Γιαννούλης, Παπαδόπουλος, Μασούρας, Αλεξανδρόπουλος, Μπακασέτας, Δουβίκας, Λημνιός, Τσιμίκας

Καλησέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε τον φιλικό αγώνα της Εθνικής μας ομάδας με την Ονδούρα στο γήπεδο της Τούμπας, τρία 24ωρα πριν το ματς με την Γεωργία για τα προκριματικά του Μουντιάλ. Θυμίζουμε ότι η γαλανόλευκη προέρχεται από το 1-1 στη Γρανάδα με την Ισπανία.